Seks

5 pozycji seksualnych, które warto wypróbować, ponieważ są proste i romantyczne

5 pozycji seksualnych, które warto wypróbować, ponieważ są proste i romantyczne

Prosty seks to najbardziej satysfakcjonująca forma erotycznych igraszek. Po co utrudniać sobie życie dziwnymi wygibasami, które bardziej przypominają gimnastykę artystyczną niż czystą przyjemność? Przedstawiamy 5 pozycji seksualnych, które warto wypróbować, ponieważ są proste i romantyczne.

Pozycja pająk

To kolejna pozycja, w której znajdujecie się twarzą w twarz i możecie się całować, gdy najdzie was na to ochota.  Pozycja pająk ma pewien atut, zapewnia głęboką penetrację, dzięki czemu dostarcza obojgu niezwykłych wrażeń.  Obydwoje opieracie się rękami z tyłu ciała, siedzicie na wprost siebie, przeplatając się nogami.  Następnie symultanicznie poruszacie miednicami, co przybliża was do orgazmu.

Pozycja boczna przednia

Leżycie na boku twarzami zwróconymi w swoją stronę i oplatacie się nogami oraz czule obejmujecie.  To pozycja pozwalająca na długotrwałe, namiętne pocałunki i zapewniająca ogromną bliskość dzięki temu, że możecie się przytulać. Pozycja boczna przednia jest chyba najłatwiejsza z przytoczonych w tym artykule, ponieważ wymaga od was najmniejszej sprawności fizycznej.  Druga co do stopnia łatwości jest pozycja siedząca z wykorzystaniem blatu, w tym przypadku najwięcej trudności przysparza znalezienie stosownego mebla.

Pozycja stojąca przednia ze wsparciem w postaci stołu

Pozycja stojąca przednia jest z reguły dość ciężka, ponieważ wymaga od mężczyzny siły fizycznej. Trudno utrzymać kobietę, która oplata cię nogami w biodrach, nawet gdy ona  jest dużo lżejsza. Dlatego warto skorzystać z pewnej modyfikacji. Gdy się całujecie w pozycji stojącej, podnosisz ją tak, aby oplotła cię ramionami i opierasz ją o krawędź stołu, biurka etc. To wiele ułatwia, bo cały ciężar jej ciała nie spoczywa na tobie podczas penetracji. Kobieta musi być jednak naprawdę lekka, aby mężczyzna mógł ją podnieść.

Pozycja siedząca z wykorzystaniem blatu, pralki etc.

Ona siedzi na brzegu blatu, stołu, pralki, wanny, parapetu twarzą do mężczyzny, podczas gdy  kochanek wchodzi w nią, czule obejmując i całując. Pozycja nie jest trudna, trzeba tylko znaleźć stabilny i solidny mebel, który nie jest ani za wysoki, ani za niski.  To podniecające, że uprawiacie seks poza łóżkiem, a zarazem romantyczne, że możecie się do siebie przytulać i całować.

W przysiadzie

To pozycja seksualna, o której marzy wiele kobiet. Jest stosunkowo prosta i bardzo romantyczna. Pozwala sobie okazywać czułość.  Jest to jednak pozycja dla par, w których kobieta jest dużo lżejsza od mężczyzny. On klęka na łóżku z podkurczonymi nogami, a kobieta siada mu nad udami, jednocześnie podpiera się o podłogę z wykorzystaniem palców od stóp. To pozycja, w której kobieta nadaje tempo, podnosząc się i opadając. Mężczyzna wspomaga ją w tych ruchach, obejmując jej biodra rękami. Pozycja w przysiadzie pozwala się całować, przytulać, pieścić i patrzeć sobie w oczy. Jest dość prosta, a zarazem przyjemna.

Dodaj komentarz