ona ewidentnie cię kocha

Nie tylko kobiety zastanawiają się, czy facet, z którym się spotykają, czuje do nich coś więcej poza pożądaniem i chwilową fascynacją o charakterze erotycznym. Tego typu dylematy nie omijają także mężczyzn, którzy pragną stałego związku. Przedstawiamy 10 sygnałów, dzięki którym możesz być pewny, że ona cię kocha. Pamiętaj, że każdy z osobna o niczym nie świadczy, ale gdy występują wszystkie razem, to ewidentny dowód na to, że nie jesteś jej obojętny.

Mówi, że lubi, gdy ją przytulasz

Teoretycznie, gdy ona mówi, że lubi, gdy ją przytulasz, może mieć na myśli kilka rzeczy. Może jej chodzić o to, że jesteś świetnym przyjacielem lub kandydatem na poważny związek. Jeśli chodzi jej tylko o koleżeństwo, to nigdy nie wyszliście poza przytulanie. Jeśli całowałeś się z nią, obejmowałeś w pasie lub uprawiałeś seks, a ona pisze, że lubi, gdy ją przytulasz, to znaczy tylko jedno. Ona ma na ciebie chrapkę, kręcisz ją, ona lubi, jak ją dotykasz i liczy na niejedną upojną noc z tobą w roli głównej, ponieważ zakochała się w tobie. Przytulanie to dla kobiet wymiar fizyczny miłości i głębszych uczuć. Gdy ona mówi, że lubi, gdy ją przytulasz, to znaczy, że chce, żebyś był jej facetem, dawał jej oparcie emocjonalne. To także wyraz bliskości, zaufania, poczucia bezpieczeństwa i tego, że widzi w tobie silne, męskie ramię. Gdyby chciała się tylko przespać, bo czuje do ciebie pożądanie, to napisałaby wprost, że ma ochotę na seks lub jest wilgotna tam na dole. Skoro ona odnosi się do przytulania, czyli czynności na pograniczu bliskości emocjonalnej i fizycznej, to znaczy, że ona cię kocha i myśli o tobie poważnie.

Pamięta szczegóły waszych poprzednich rozmów

Zakochana kobieta pragnie wiedzieć wszystko nt. faceta, z którym się spotyka. Zapyta cię o to, co robisz, jak było w pracy, czy naprawiłeś już swój samochód, jak poradziłeś sobie z jego odpaleniem podczas przymrozków. Gdy się zobaczycie, powróci do waszej poprzedniej rozmowy albo znienacka zapyta, czy już masz swój samochód z powrotem. Na pewno zauważysz, że ona pamięta szczegółowo wasze rozmowy. To ewidentny wyraz tego, że jesteś dla niej ważny.

Często to ona inicjuje kontakt

Gdy kobieta się zakocha, ma gdzieś konwensanse i to, co radzą jej przyjaciółki. Co z tego, że to facet ma odezwać się pierwszy. Teraz mamy XXI wiek i jak chcemy, możemy napisać lub zadzwonić pierwsze. Zakochana kobieta tęskni za mężczyzną, a więc to często ona inicjuje kontakt.

Proponuje ci spotkania

Zakochana kobieta to przede wszystkim zdeterminowana kobieta, jest taka mądra piosenka Cheryl Cole, która mówi, że jeśli coś jest warte walki, to należy o to się starać. Skoro ona postrzega cię jako wartościowego faceta, przełamie się i sama zaproponuje spotkanie. W końcu mamy XXI wiek i nie mieszkamy w kraju, w którym obowiązuje szariat. Jak tęsknimy za facetem i chcemy się z nim zobaczyć, to piszemy lub dzwonimy. W zdrowej relacji inicjatywa powinna wychodzić z obydwu stron. Skąd bowiem facet ma wiedzieć, że kobiecie zależy, skoro ona nigdy nawet nie zaproponuje wspólnego wypadu na piwo? Brak inicjatywy ze strony kobiety jest zniechęcający, dlatego zakochane panie zdają sobie z tego sprawę i czasem ją podejmują, nie tracąc przy tym nic ze swojej kobiecości.

Pozwala ci się dotykać i odwzajemnia pocałunki

Na pewno ten fakt należy rozpatrywać w połączeniu z pozostałymi. Jeśli na razie ona nie wykazuje inicjatywy, nie zawsze odpisuje na wiadomości, czasem odmawia spotkania, bądź ostrożny. Niektóre kobiety też lubią się zabawić i w niczym nie ustępują mężczyznom w tym względzie. Jeśli na razie ona nie daje ci dodatkowych sygnałów, tylko się z tobą całuje, uważnie ją obserwuj. Gdy natomiast kobieta często inicjuje kontakt, pisze do ciebie pierwsza, proponuje spotkania, mówi, że lubisz, gdy ją przytulasz i na dodatek odwzajemnia pocałunki i pozwala, aby twoja ręka wędrowała na jej pośladki, to znaczy, że na pewno jest w tobie zakochana. Kobiety czasem decydują się na spontaniczny seks, luźne spotkania z podtekstem erotycznym, bo traktują to jako formę rozrywki. Niemniej panie, które się zakochały, oprócz pocałunków i seksu mają do zaproponowania jeszcze swoją uwagę i troskę.

Martwi się o ciebie

Miałeś wypadek lub dopadła cię grypa, a ona pyta cię o samopoczucie? To znaczy, że martwi się o ciebie, chce wiedzieć, czy ci się poprawiło, czy potrzebujesz pomocy etc. Mężczyźni często taką postawę kobiet traktują jako matkowanie, ale w rzeczywistości powinni się cieszyć, bo troska świadczy o miłości.

Dopytuje się o twoich znajomych

Na co dzień nie dopytujemy swoich przyjaciółek o to, co robi ich koleżanka, którą raz spotkałyśmy na imprezie. Natomiast znajomi faceta, który jest dla nas ważny, to inna sprawa. Oni są bliscy osobie, która wiele dla nas znaczy, więc chcemy o nich wiedzieć co nieco. Jeśli kobieta dopytuje o to, co robi twoja przyjaciółka, nie znaczy to, że jest o nią zazdrosna. Po prostu widzi, że to ważna osoba w twoim życiu, a gdybyście zostali kiedyś parą, także w twoim.

Ubiera to, co lubisz

Kobiety najchętniej ubierają się zgodnie z własnym gustem. Jeśli któraś lubi sukienki, to je nosi, niezależnie od najnowszych trendów. Jeśli nie cierpi sukienek, to nie zdradzi swoich ukochanych spodni z jakąś kiecką. Sytuacja ulega zmianie, gdy na horyzoncie pojawia się facet, na którym jej zależy. Będzie chciała być dla niego atrakcyjna, więc założy to, co on lubi, chociaż sama średnio za tym przepada.

Podczas seksu jest dla ciebie czuła

Nie od dziś wiadomo, że seks wiele mówi o relacji damsko-męskiej. Jeśli obydwoje trochę czekaliście na tę chwilę, bo chcieliście się lepiej poznać, to pierwszy dobry znak. Drugim jest czułość okazywana przez kobietę. Jeśli ona całuje cię po szyi, karku, zahaczając o klatę, to znaczy, że jest w tobie zakochana. Kobieta, którą interesuje czysty seks, podejdzie do sprawy bardziej mechanicznie.

Po seksie zostaje u ciebie na noc i czeka, aż ją przytulisz

Kobieta, która kocha mężczyznę, marzy o tym, żeby spędzić z nim całą noc i być przez niego mocno przytulaną. Ona nie odmówi sobie tej przyjemności i pozostanie u faceta do rana, wyczekując tego, aż on ją czule obejmie. Będzie wtulała głowę w jego klatę – to znak, że czuje się przy nim bezpieczna i docenia jego męską siłę.

Magdalena Kukurowska