idealny kochanek

Faceci chcą jak najlepiej wypaść w oczach kobiety, dotyczy to zarówno pierwszych randek, jak i pierwszego wspólnego seksu. Zwłaszcza ten drugi spędza im sen z powiek. Faceci także boją się negatywnej oceny ze strony pań, tego, że coś pójdzie nie tak i ona będzie robiła dobrą minę, aby ich nie urazić. Przedstawiamy 7 czynników, dzięki którym kobieta marzy o seksie z mężczyzną.

Budowanie erotycznego nastroju rozpocznij za dnia

Kobiety lubią, gdy mężczyzna od rana buduje erotyczny nastrój. W ten sposób rozbudza ich wyobraźnię i pożądanie. Ważne jest, aby zrobić to kulturalnie i z wyczuciem. Śniłaś mi się/lubię twój zapach/stęskniłem się za twoim dotykiem/chcę cię przytulić/uwielbiam cię całować/masz taką miękką skórę – to tylko przykładowe wiadomości, jakie możesz wysłać do kobiety, aby wprowadzić ją w dobry nastrój.

REKLAMA

7 czynników, dzięki którym kobieta marzy o seksie z mężczyzną. Pokaż, że ją szanujesz

Na wieczorne spotkanie z nią umów się z rana lub po południu. Przyjedź po nią, zabierz ją do siebie i nie przechodź od razu do rzeczy. Spróbuj z nią najpierw trochę porozmawiać, obejrzeć jakiś film, napić się wina. W ten sposób pokazujesz, że ją szanujesz, a to wzmacnia kobiece pożądanie. W końcu seks chcemy uprawiać z wyjątkowym mężczyzną, a nie z byle kim.

Delikatnie muskaj ją po całym ciele

Kobiety lubią subtelności. Delikatnie muskaj ją po całym ciele – niech twoja ręka delikatnie błądzi po jej piersiach, brzuchu, pośladkach i udach. Gdy jesteśmy ubrane, a mężczyzna nas subtelnie dotyka, doprowadza nas do szaleństwa. Automatycznie nabieramy uwagi na więcej. Możesz też ją do siebie przygarnąć, obejmując ją w talii lub po biustem, jednocześnie całując w szyję, kark, plecy lub dekolt.

Postaw na namiętną grę wstępną

Po delikatnym mizianiu przez ubranie nadeszła pora na długą i namiętną grę wstępną. To pora, aby pocałunkom, przytulaniu, pieszczotom piersi, ud, brzucha, pleców i pośladków nie było końca. Nie należy pomijać tego etapu z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki grze wstępnej kobieta staje się odpowiednio wilgotna, aby móc kochać się z facetem, czerpiąc z tego przyjemność. Po drugie, już same francuskie pocałunki i delikatne uciskanie piersi, mogą doprowadzić do orgazmu. Kobieta może odlecieć także wtedy, gdy mężczyzna umiejętnie ściska jej pośladki i całuje uda.

Podczas seksu nie zapominaj o czułości

Kobiety lubią, gdy nawet podczas seksu mężczyzna jest czuły. Dobrze, aby w trakcie nie zabrakło pocałunków, pieszczot piersi itp. To nas niesamowicie kręci. Chcemy czuć, że mężczyzna się z nami kocha, a nie tylko mechanicznie uprawia seks. Ważne jest też, w jaki sposób się do nas zwraca. Jeśli nawet w trakcie mówi o podnoszeniu pupci/tyłeczka, to czujemy się przy nim naprawdę dobrze.

Po” przytul ją i pocałuj, powiedz coś miłego

Kobiety zawsze zwracają uwagę na to, jak mężczyzna zachowuje się po seksie. Jeśli długo nas przytula, całuje, mówi jakiś komplement, to czujemy się szczęśliwe. Jak mówią niektórzy: faceta poznaje się po tym, jak kończy.

Rano odwieź ją do domu

Kobiety doceniają takie drobne gesty troski. Facet, który rano odwozi kobietę do domu, na koniec całuje ją w usta lub policzek, naprawdę sporo zyskuje w oczach kobiety. Żadna z nas nie chce mieć u swojego boku mężczyzny, który mechanicznie uprawia seks, nawet w 10 różnych pozycjach jednej nocy, a po odwraca się, nie mówi nic miłego, nie przytula i ma w nosie, jak wrócimy do domu.

Facet, który spełnia 7 powyższych czynników, jawi się jako dobry kochanek i doskonały kandydat na partnera. W końcu kobietom zależy na kochaniu się, a nie mechanicznym seksie, który tylko rozładowuje napięcie erotyczne, nie zaspokajając naszych potrzeb emocjonalnych. Gdy trafiają na mężczyznę, który spełnia powyższe wymagania, nabierają ochoty na powtórkę i nierzadko same zaczynają dążyć do seksu. To, że ona nagle zaczęła wysyłać dwuznaczne wiadomości, nie oznacza, że jest wyuzdana czy uzależniona od erotycznych igraszek. Nie oczekuje też od mężczyzny przerobienia całej Kamasutry. Po prostu chce kochać się tak ostatnio, marzy o namiętnych pocałunkach, czułym dotyku i męskich zalotach. Chce iść do łóżka tylko z tym mężczyzną, bo jest wyjątkowy, a seks z nim nieziemski i nie chodzi tutaj o samą penetrację, lecz poczucie bliskości i morze namiętności.

Magdalena Kukurowska

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ