Kosmetyki przeciwzmarszczkowe Zmarszczki

Zostań testerką Eveline Cosmetics!

zostan-testerka-eveline-cosmetics

Na pewno, drogie Czytelniczki, zauważyłyście już nową serię kosmetyków Eveline, która zawitała na nasze strony: serię Cell Skin CareTM ODBUDOWA KOMÓRKOWA. A może macie ochotę na własnej skórze przekonać się o jej właściwościach?

Jeśli tak, to mamy coś dla Was!

Nie będziemy Wam opowiadać, że kremy Eveline Cosmetics Cell Skin Care TM są rewelacyjne – damy Wam możliwość sprawdzenia tego osobiście. W zamian oczekujemy rzetelnej opinii na temat produktu – jego wyglądu, konsystencji, zapachu… no i oczywiście efektów działania! Testować będziemy kremy dla kobiet 35+, 45+, 55+ i 65+ – wszystkie możesz zobaczyć w naszej galerii

Jeśli chcesz zostać naszą testerką, musisz spełniać kilka warunków. Oto one:

  • w testach mogą brać udział jedynie zarejestrowane Użytkowniczki portali Menopauza.pl i DojrzalaKobieta.pl (wystarczy się zarejestrować tylko raz na którymkolwiek z portali).
  • należy wysłać zgłoszenie za pomocą naszego formularza w którym wystarczy określić swój wiek oraz deklarację gotowości wzięcia udziału w testach
  • jeśli zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, skontaktujemy się mailowo z testerką , przekazując jej szczegółowe wytyczne oceniania kremu
  • po otrzymaniu kremu należy wysłać maila potwierdzającego na adres forum@menopauza.pl
  • na portalu DojrzalaKobieta.pl w sekcji „blog” (znajdziecie ją otwierając kartę swojego profilu) należy opisać pierwsze wrażenia z produktu, a następnie przez 4 tygodnie (31 dni) PRZYNAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU opisać jego działanie, efekty, uczucia, jakie towarzyszą używaniu produktu – wszystko to, czym chcecie się podzielić.

Testy potrwają 31 dni. Za datę rozpoczęcia testu uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego, ale również informację Poczty Polskiej o potwierdzeniu dostarczenia przesyłki.

Do testów przystąpi 30 Czytelniczek, które przyślą nam zgłoszenie. Zgłoszenia będziemy rozpatrywać według kolejności otrzymania, a testerki będziemy przydzielać do poszczególnych grup wiekowych aż do wyczerpania zasobów kosmetyków z danej grupy. Przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie na osobę.

Dla najbardziej aktywnych Testerek przewidujemy nagrody – w tym szansę stania się Twarzą Eveline naszych portali!

Zerknij do naszej GALERII, by zapoznać się z produktami.

UWAGA!

Nabór testerek został zakończony (formularz zgłoszeniowy został wyłączony)! Z Testerkami skontaktujemy się mailowo. Dla wszystkich Pań, które nie miały szczęścia w tej edycji mamy dobrą wiadomość – niebawem zaczniemy testy kolejnych świetnych kosmetyków Eveline!

Redakcja

Komentarze (24)

elle@elle

10 lat temu

My kochana Emily bedziemy mieć szanse w drugiej edycji ,a wiem że te kobietki które teraz są testerkami juz po raz drugi nie będą mogły nimi być,żeby było sprawiedliwie i każda miała szanse,to bardzo mądra decyzja Redakcji,dać kązdej z nas szanse!

Emilly27k

10 lat temu

Szczerze powiedziawszy pisałam recenzję, ale jeszcze nie testowałam.Przyznam,że mam ochotę. :)))

pati25

10 lat temu

Dziękuję Redakcji za odpowiedź w e-mailu.Teraz wiem szczegółowo jak powinna wyglądać recenzja,na co zwracać uwagę. 🙂

mejgosia

10 lat temu

I do mnie się szczęście uśmiechnęło! Też będę miała przyjemność , testowania tych kosmetyków! A do tego będę pisała o nich na blogu! Już się w domu śmieją,że zostanę za jednym razem i blogerką i testerką! :-d

elle@elle

10 lat temu

Ja na razie czekam,chociaz zawsze jest druga szansa w drugiej edycji ,ale wolalabym teraz dostac ten mily mail,coz…

pati25

10 lat temu

Hurra.Wczoraj dostałam wiadomoć,że też zostałam szczęśliwą testerką.Dzikuję.Mam pytanie,czy instrukcje,które są podane w załączniku są takie jak w artykule „Zostań testerką…”.Nie otwiera mi się ten załącznik (sick):(

elle@elle

10 lat temu

Własnie druga edycja będzie szansą dla tych,które teraz nie zostały testerkami,a ja namówie mame ,kosmetyki 65 plus z odnową komórkowa na pewno będą jej odpowiadały,trzeba docenić polskich producentów ,nie bądzmy kosmopolitami!

Redakcja

10 lat temu

Dziękujemy Paniom za zgłoszenia – Wasz odzew (i prędkość!) nas zaskoczyła bardzo pozytywnie.

Niebawem kolejny test kosmetyków Eveline!

sirena46

10 lat temu

Witaj,
elle@elle nie czekałam długo na odpowiedź Redakcji , wczoraj wysłałam zgłoszenie, a dzisiaj przed południem dostałam odpowiedź 🙂
Dulcynea też dostała odpowiedź, ale nie wiem kiedy Ona wysłała 🙂

elle@elle

10 lat temu

Ja też się zgłosiłam,koleżanka mówiła ze to jedna z najlepszych polskich firm na rynku i chętnie przetestuję ich kremy ,a Gold Teraphy w takiej pięknej złotej kuli aż kusi żeby kupić,tak ślicznie wygląda i niedrogo,koło 30zl ale to od 50 roku życia.
Sirene,długo kochana czekałas na odpowiedz Redakcji?

sirena46

10 lat temu

Dzisiaj dostałam od Redakcji e-maila, że zakwalifikowałam się do testowania kremu. 🙂
Serdecznie dziękuję i cieszę się bardzo.
Teraz tylko czekam za przesyłką i zacznę testowanie 🙂

drobina

10 lat temu

Super propozycja. Szkoda, że ostatnio kucho u mnie z czasem, bo chętnie wzięłabym udział w testowaniu:-X

dulcynea

10 lat temu

Nie wiedziałam, że firma Eveline Cosmetics liczy sobie już 30 lat. Taka dojrzała…. kobieta.
To przyjemność skorzystania z możliwości testowania dobrych kosmetyków na swojej skórze:-X
Chciałabym otrzymać taką możliwość przetestowania kosmetyków:-d

Mindi

10 lat temu

Wspaniała możliwość przetestowania kosmetyków nowej linii, tak dobrej firmy. Spróbuję, wysłałam zgłoszenie 🙂

Zostaw komentarz