Seks Stop z rutyną!

Zmiany obyczajowe – seksturystyka Polaków

zmiany-obyczajowe-seksturystyka-polakow

Zjawisko seksturystyki jest coraz bardziej popularne, szczególnie wśród kobiet. Podróżujemy do egzotycznych miejsc w poszukiwaniu wielu wrażeń, także tych erotycznych.

Seksualna turystyka

Egzotyczne kraje, piękne plaże i lazurowa woda to elementy krajobrazu sprzyjające waakcyjnym romansom. Już w dawnych dziejach poszukiwano takich miejsc, będących idealną scenerią seksualnych uniesień. Badania dowodzą, że coraz więcej Polaków udaje się na urlop za granicę w poszukiwaniu romantycznych przygód.

Seksturystyka – egzotyczna przygoda

Polki szukają w krajach egzotycznych nowych doznań i przygód. Brak mężczyzny czy niezadowolenie z życia seksualnego prowadzą do ucieczki od szarej codzienności. Wakacje nad oceanem czy w innym ciekawym miejscu to wspaniały czas na romans. Kobiety wyjeżdżają także w poszukiwaniu męża. Egzotyczna uroda jest niezwykle atrakcyjna, więc turystki chętnie nawiązują nowe znajomości, niezależnie czy są singielkami czy mężatkami. Bariera językowa często jest w takich przypadkach zupełnie nieistotna. Kobiety szczególnie w krajach arabskich mają zakaz kontaktów seksualnych przed ślubem. Tym chętniej panowie oddają się znajomościom seksualnym z przyjezdnymi.

Odległy raj

Seksturyści najchętniej wybierają Tajlandię. W biedniejszych miastach z łatwością znaleźć hotele oblegane przez prostytutki. Tajki same chętnie podrywają męźczyzn, więc ten kraj jest istnym rajem dla spragnionych seksualnych wrażeń. Panowie często podróżują także do Brazylii, na Dominikanę oraz Kubę. Panie chętnie wyjeżdżają do Egiptu i Tunezji. Oferta biur podróży zachęca do takich wojaży ze względu na niskie ceny. Nieco bogatsze kobiety wybierają afrykańskie klimaty.

Obozowe romanse

Z możliwości romansów korzystają też nastolatki wyjeżdżające na letnie obozy i kolonie za granicę. Brak kontroli rodziców i możliwość integracji z turystami zachęcają do tego typu przeżyć. Często młode dziewczyny tracą dziewictwo właśnie podczas wakacji, z nowo poznanymi obcokrajowcami.

Mentalność Polaków się zmienia. Obyczajowe konwenanse stają się wspomnieniem. Widok różnych kulturowo par w zagranicznych kurortach nie dziwi już nikogo. Przygód miłosnych coraz chętniej szukamy na słonecznych wyspach, podczas letnich podróży.

Katarzyna Antos

Komentarze (13)

sirena46

8 lat temu

Teraz czasy się zmieniły i swoboda seksualna też. To co kiedyś było nie do pomyślenia obecnie już nikogo nie dziwi.
Samo życie, szkoda mi tylko tych młodych dziewczyn na obozach i koloniach 🙁

dulcynea

8 lat temu

Jeżeli komuś taka forma turystyki odpowiada, jest dorosły i odpowiedziany. To ja tego nie komentuję i nikogo nie oceniam .
De gustibus non disputandum est:P

elle@elle

8 lat temu

tak Mindi ale ja przekonalam sie ze pod plaszczykiem biura matrymonialnego kryje sie zwykle stręczycielstwo ,taniej wychodzi seksturyscie z Niemiec naopowiadac bajek naiwnej kobiecie zeby zaciagnac ja do łóżka niz wydac na prostytutke ,taki to ten swiat zaklamany niestety :)))

Mindi

8 lat temu

Nie jestem samotna, wiec pewnie dlatego nie rozumiem takiego sposobu na życie i takiej moralności. Pewnie jestem trochę nieczasowa bo uważam, że aby była bliskość musi być uczucie. Mnie nie przekonuje takie odreagowanie stresu czy zabijanie nudy przez kobiety. Myślę, że takie równouprawnienie kobietom nie służy. Myślę, że portale czy biura matrymonialne są lepsze, można poznać kogoś ciut lepiej.

nowa

8 lat temu

Pati, zgadzam się z Tobą.Wiele osób właśnie o tym myśli wybierając się na urlop gdzieś w egzotyczny kraj.Jedni żeby zapomnieć o problemach, inni żeby odreagować stres np.w pracy i jeszcze inni żeby przeżyć przygodę życia a później nie jeden żałuje. Skutki takich zachowań nie jedna osoba żałuje nie raz do końca życia.

pati25

8 lat temu

Wiele się słyszy,że w trakcie takich podróży wakacyjnych dochodzi do seksu z obcokrajowcami.Dla niektórych to jest celem i w tym celu wyjeżdżają.Tylko aby szukać takich seksualnych wrażeń.

elle@elle

8 lat temu

seksturystyka dotarla juz do Polski ,nawet oglaszaja sie biura niby matrymonialne z Niemiec gdzie panom chodzi o sex na pierwszym spotkaniu bez zobowiazan ze niby w celu blizszego poznania ,spotkalam sie juz z czyms takim i bylam niesmaczona :)))

dulcynea

8 lat temu

Seksturystyka dotarła także do nas.
Będąc w Egipcie widziałam wiele Pań szukających tego rodzaju przygód i często je znajdujących. Ale mnie było tych Pań trochę żal.

Emilly27k

8 lat temu

Najlepiej przeżyć swoją przygodę w Polsce i zachować miłe wspomnienia. Niestety rzeczywistość jest taka,że dziewczyny szukają przygód, smutna, ale prawdziwa. :)))

drobina

8 lat temu

Niestety! Takie przygody czasami mają smutny koniec:\
No cóż, każdy postępuje według własnego uznania:-X
Ja tam wolę moje RODOS i… „koralowego” męża:-X:-)

Danusiate

8 lat temu

Też sporo o tym słyszałam. W sumie mogę zrozumieć, że ktoś ulega urokowi takiej egzotycznej piękności (męskiej czy damskiej) – taki wakacyjny romans bez zobowiązań może być bardzo przyjemny. Byle tylko nie pozostawił przykrych konsekwencji…

sirena46

8 lat temu

Słyszałam o seksturystyce nieraz. Jednak dziwię się, że kobiety wybierają taki sposób na poznanie mężczyzny i na odwrót. Przecież w Polsce atrakcyjnych kobiet i przystojnych facetów nie brakuje. Przerażają mnie natomiast skutki takich znajomości, między innymi choroby, którymi można się zarazić.
No, ale cóż słońce, ciepło, skąpe stroje, czasami alkohol i wszelkie hamulce puszczają ^_^

Zostaw komentarz