zlote-nici-pomoga-ci-pozbyc-sie-zmarszczek

Złoto jest idealnym przyjacielem kobiety. Oprócz pięknej ozdoby w postaci biżuterii może posłużyć również w walce ze zmarszczkami.

Szlachetny kruszec jakim jest złoto, znalazł swoje zastosowanie w kosmetologii. Jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki i ma wiele właściwości medycznych oraz upiększających. Znane gwiazdy chętnie stosują zabiegi z użyciem mikrogranulek złota. Jednym z popularnych zabiegów są złote nici.

Złote nici i ich niezwykłe działanie

Wprowadzone do naszej skóry złoto tworzy nowe, młode komórki, co przyśpiesza metabolizm. Złote nici dotelniają skórę i usuwają oznaki zmęczenia, widoczne na naszej twarzy. Oprócz tego chronią przed szkodliwymi zanieczyszczeniami środowiska. Dzięki nim skóra nabiera pięknego blasku, a zmarszczki zostają wygładzone. Złote nici stosuje się nie tylko na twarz ale również okolice szyi, dekoltu oraz na pośladki i uda. Ten luksusowy zabieg niezwykle odmładza nasze ciało.

Efekty użycia złota

Zastosowanie złotych nici jest ekologiczną metodą, ponieważ kruszec ten jest bez problemu przyswajany przez organizm. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę złotych nici, za pomocą cienkiej igły. W efekcie powstaje szew, podtrzymujący mięśnie, które starciły swoją jedrność. Skóra staje się młodsza i grubsza. Zyskuje elastyczność oraz staje się bardziej napięta. Złoto rozjaśnia również wszelkie przebarwienia i zaczerwienienia. Pierwsze efekty są widoczne po około 4 tygodniach od wykonania zabiegu. Wykorzystanie złotych nici gwarantuje piekny wygląd skóry do nawet dziesięciu lat. Tak odmładzający zabieg jest idealny dla kobiet od 35 do 50 roku życia. Pomoże w walace ze zmarszczkami, brakiem jędrności i witalności skóry.

Cenne właściwości złotych nici mogą rozwiązać problem zmarszczek. Zabieg wykonamy w klinikach i gabinetach chirurgii plastycznej. Dzięki niemu będziemy mogły przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem skóry bez żadnych zmarszczek.

Katarzyna Antos