rituals of ayurveda

Rituals zawsze zachwyca swoimi produktami. Tym razem nasze serca i ciała skradł zestaw pielęgnacyjny Ayurveda Rituals. Co takiego zawiera?

 

Seans aromaterapii od Rituals

Nie ma nic przyjemniejszego niż czas dla siebie i swojego ciała. Chwilę przyjemności może umilić nam zestaw pielęgnacyjny Ayurveda. Rituals specjalizuje się w kosmetykach pielęgnacyjnych i tym razem nie zawodzi. Ponad to proponuje cały zestaw, który będzie idealnym prezentem dla siebie lub kogoś bliskiego. Wszystko dopełnia piękny, orientalny zapach i jak zwykle eleganckie opakowania kosmetyków.

Potrójna pielęgnacja

Rituals proponuje zestaw pielęgnacyjny Ayurveda, który zawiera aż trzy kosmetyki do pielęgnacji ciała. W zestawie znajdziemy peeling, żel pod prysznic i krem do ciała. Kosmetyki mają zapach indyjskiej róży oraz migdałów. To połączenie z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy uwielbiają orientalne klimaty. Peeling zawiera sól himalajską, sprawdzi się do pozbycia obumarłego naskórka. Zamknięto go w elegnackim słoiczku. Żel pod prysznic kryje się w opakowaniu, które znamy z pianek. Dzięki łatwej aplikacji, kąpiel czy prysznic będą wielką przyjemnością. Krem do ciała ukryto w poręcznej tubce.

Ayurveda Rituals

Cały zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, co może stanowić gotowy prezent. Zestaw pochodzi z limitowanej edycji marki Rituals, więc tym bardziej warto go wypróbować. Codzienna pielęgnacja ciała, razem z takimi kosmetykami to czysty relaks. Zestaw pielęgnacyjny Ayurveda Rituals jest dostępny wyłącznie w sieci perfumerii  Sephora.

Skład zestawu:

– peeling do ciała

– żel pod prysznic

– krem do ciała

Cena: 89,00 zł