Kultura Styl życia

Bosonoga bogini – Iwona Czarkowska

bosonoga bogini

Alicję znamy już z wcześniejszej twórczości Iwony Czarkowskiej. To kobieta, która nie ma szczęścia do mężczyzn. Najpierw mąż porzucił ją dla młodszej kochanki. Później trafiła na faceta, który miał narzeczoną, której istnienie ukrywał przed Alicją. Iwona Czarkowska napisała kontynuację przygód Alicji. Czy Bosonoga bogini przypadła nam do gustu?

Alicja i jej rozterki nt. życia

Alicja przeżywa kryzys, od kilku dni nie przestaje padać, jest ponuro i nic jej się nie chce. Niekorzystna aura skłania ją do refleksji. Gdy jeden ze zwierzaków przynosi jej martensy po Szymonie, pęka tama. Alicja uświadamia sobie, że ma strasznego pecha w życiu. Buty ją obcierają, faceci oszukują, nawet pogoda jest przeciwko niej.

Bosonoga bogini na tropie miłości

Alicja w chwilach smutku może liczyć na wsparcie swoich nieocenionych przyjaciółek. W deszczowy dzień udaje się do Łucji. Nie wie jeszcze, że dziewczyny przygotowały szatański plan. Łucja postanowiła odmienić życie Alicji. W tym celu zgłosiła ją do udziału w programie Dwie połówki pomarańczy. Jego idea polega na poszukiwaniu partnerów dla uczestników programu. Choć Alicja jest początkowo sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu zgadza się.  Wierzy bowiem, iż  nie przejdzie eliminacji do programu. Nigdy nie miała do nich szczęścia. Nie wie jednak, kto pracuje przy owym programie…

Kara za zdradę

W międzyczasie jej były mąż płaci wysoką cenę za zdradę, której się dopuścił. Piękna Tatiana dysponuje fantastyczną figurą, ale też jest niezwykle próżna. Gdy zaprasza swoją przyjaciółkę wraz z partnerem na kolację, pragnie wypaść jak najlepiej. Namawia swojego męża do przeczyszczenia kostek elektrycznych, ale zapomina wyłączyć prąd. Gdy ten porażony przez prąd spada na podłogę, nie chce wezwać do niego pogotowia, bo uważa, że powinien dotrwać do końca zapowiedzianej wizyty.

Iwona Czarkowska – mistrzyni  dobrego  humoru

Czy Alicja odnajdzie miłość swojego życia? Jak zachowa się jej były mąż? Czy zorientowawszy się, jak beznadziejna jest jego druga żona, zostawi ją i zechce zawalczyć o względy Alicji? Jakie zabawne sytuacje wyjdą na jaw w trakcie realizacji programu telewizyjnego? Bosonoga bogini to świetna powieść obyczajowa, która powoduje niekontrolowane salwy śmiechu. Iwona Czarkowska potrafi przelać na papier poczucie humoru najwyższych lotów.  Gorąco zachęcamy do lektury powieści Bosonoga bogini, która ukazała się nakładem wydawnictwa Replika.

Komentarze

Zostaw komentarz