VIII Medycyny Estetycznej

Ideą targów jest przedstawienie najnowszych trendów i sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej, jak i męskiej urody. Dlatego na stoiskach przeważają oferty zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej.

W programie VENUS 2012 znajduje się wiele wydarzeń dedykowanych amatorom i specjalistom. Wśród nich między innymi: VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu o tematyce “Jej pierwszy bal”, gdzie prace oceniać będzie doświadczona wizażystka Ewa Filipecka, Mistrzostwa w Stylizacji Paznokci organizowane przez Klinikę Pięknych Paznokci,szkolenie dla kosmetyczek z przedłużania rzęs, pokazy bielizny, a także po raz pierwszy *kącik konsultacyjny z zakresu brafittingu.

W ramach wystawy zwiedzający będą mogli zapoznać się z tajnikami zabiegów upiększających na twarz i ciało oraz wziąć udział w licznych pokazach najnowszych trendów fryzjerskich i makijażu oraz konkursach. Specjaliści udzielą porad z zakresu zdrowia i wizażu, a zatem będzie można przejść całkowitą Metamorfozę odświeżając swój wizerunek.

VIII Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS będą również okazją do naukowej dyskusji o nowych kierunkach w kosmetologii. Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa oraz Targi Kielce w ramach IV Międzynarodowych Dni Kosmetologii zapraszają na Konferencję „Kosmetologia w wymiarze interdyscyplinarnym”.

Wystawa VENUS umożliwia producentom kosmetyków, producentom i dystrybutorom aparatury oraz wyposażenia salonów dotarcie do swoich odbiorców – kosmetyczek, fryzjerów, lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów.

GDZIE I KIEDY:

30 XI – 2 XII 2012 w Kielcach

Targi Kielce S.A.‎
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Dla zwiedzających:

  • Mistrzostwa Makijażu
  • Dni Kosmetologii
  • Szkolenie dla kosmetyczek
  • Profilaktyka raka piersi, brafitting
  • Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1
  • Nauka makijażu

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 41 365 12 22

informacja prasowa