Dzieje się Targi

ZAKOŃCZONE Targi Ambermart 2013 – 14. Międzynarodowe Targi Bursztynu

zakonczone-targi-ambermart-2013-14-miedzynarodowe-targi-bursztynu

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon wystawienniczy, pozwalając zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty po sezonie letnim, a przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym.

Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, kamienie kolorowe, upominki oraz sztukę użytkową. Udział w targach zapowiedziało ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy. Targi AMBERMART 2012 odwiedziło niemal 3 tys. gości, w tym kupcy z 30 krajów – przedstawiciele hurtowni, sieci handlowych, sklepów i galerii oraz szeroka publiczność.

Targi Ambermart odbędą się 29 – 31 sierpnia 2013

Miejsce:

Gdańsk, Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo , ul. Żaglowa 11

Targom towarzyszy Konkurs Publiczności na najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem, prezentowaną na targach oraz w kolejnej edycji internetowego konkursu Ambermart Gallery na bursztynową biżuterię prezentowaną w serwisach www. ambermart.pl oraz bursztynowym portalu amber.com.pl.

informacja prasowa

Komentarze (8)

aneczka

10 lat temu

Bardzo mi się podoba biżuteria z bursztynu, chętnie bym wzięła udział w tych Targach w Gdańsku, niestety do Gdańska mam bardzo daleko(sick)

Tess

10 lat temu

Bursztyny to zdrowie, uroda i miłe wspomnienia nadmorskich wakacji 🙂 Myślę, że takie wydarzenie warto byłoby obejrzeć, szkoda, że będę w sanatorium zbyt daleko Gdańska.

pati25

10 lat temu

Biżuteria z bursztynem zawszze przyciąga uwagę niejednej kobiety.Uczestnicząc w takich targach możemy znaleźć niespotykane wzory takiej biżuterii 🙂

dulcynea

10 lat temu

Chciałbym być uczestnikiem takich targów, z pewnością bedą wystawiane piekne egzemplarze biźuterii:-d
To z pewnością powinna być świetna promocja naszego kraju:-X

stazyz

10 lat temu

Wow, to musi robić wrażenie, bursztyn to nie tylko piękno ale i magia…:) Mam kilka „wisiorków”, baaardzo je lubię…;):P

sirena46

10 lat temu

Bardzo lubię biżuterię z bursztynu jest piękna i ponadczasowa. Myślę, że Międzynarodowe Targi Bursztynu są również świetną promocją Polski.

Zostaw komentarz