zakonczone-drum-fest-2014-opole

MARK WOOD – to skrzypek rockowy grający na instrumencie elektrycznym. Artysta zasłynął nie tylko ze swojego wielkiego talentu, ale też jako producent elektronicznych instrumentów smyczkowych. Swoje pierwsze skrzypce zbudował w wieku 10 lat! Muzyk ma na koncie nagrodę Emmy, współpracę z Lennym Krawitzem, Celine Dion, Steve’em Vaiem czy Billym Joelem.

Dla miłośników dobrej muzyki Państwowa Szkoła Muzyczna w Opolu przygotowała nie lada gratkę. 2 października br. przy ul. Strzelców Bytomskich 18 odbędą się warsztaty wokalne i skrzypcowe, poprowadzi je Mark Wood. Brzmi interesująco? Nie może zabraknąć cię na warsztatach, które startują o godzinie 15:00!

Mark Wood zyskał ogromną popularność jako skrzypek rockowy grający na instrumencie elektrycznym. Świat docenił nie tylko jego talent, ale również pomysł na biznes. Wood produkuje elektroniczne instrumenty smyczkowe. Czy wiesz, że przyszły muzyk swoje pierwsze skrzypce skonstruował samodzielnie w wieku 10 lat? Artysta zdobył nagrodę Emmy, może pochwalić się współpracą z wielkimi, światowymi gwiazdami, w tym Celine Dion, Lennym Kravitzem i Billym Joelem.

Organizatorzy Drum Fest 2014 zadbali również o osoby, które cenią dobrą muzykę. 3 października br. w Filharmonii Opolskiej przy ul. Krakowskiej 24 w Opolu odbędzie się wyjątkowy koncert. Wystąpią na nim takie gwiazdy jak: Mark Wood (skrzypce elektryczne), Laura Kaye (wokal), Elijah Wood (perkusja), Steve Costello (gitara elektryczna), Paul Raineri (gitara basowa). Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej.

Cena biletów przedstawiają się następująco:

  • warsztaty 10 zł
  • koncert 70/80 zł.

Informacja prasowa