Seks

Zabawki erotyczne. Dla każdego coś miłego

Zabawki erotyczne

Na początku relacji z partnerem często mamy problem, aby wyjść z łóżka. Chemia, która pojawia się we wczesnym etapie zakochania, jest tak silna, że nie potrzebujemy dodatkowych zachęt, by uprawiać seks z partnerem. Początkowo erotyczne igraszki dostarczają nam mnóstwo przyjemności. Z czasem jednak zaczynamy narzekać na nudę w sypialni. Rutyna to cichy zabójca pożądania, o którym często zapominamy. Na szczęście można go przegnać ze swojej sypialni. Pomogą w tym zabawki erotyczne. Jak wybrać odpowiednie?

Zabawki erotyczne na wyciągnięcie ręki

Jako społeczeństwo stajemy się coraz bardziej otwarci na nowe doznania. Świadczy o tym popularność sex shopów, która wzrasta z roku na roku. Niewątpliwie, odkąd mamy możliwość złożenia zamówienia online, np. w sklepie erotycznym Easytoys.pl, chętnie z niej korzystamy. Nie oznacza to, że Polacy wcześniej nie odczuwali potrzeby eksperymentowania. Niestety, często ograniczał ich wstyd na myśl o wizycie w sklepie stacjonarnym. Dziś gadżety erotyczne możemy zamówić dyskretnie, robiąc zakupy online. Jakie zabawki erotyczne znajdziemy w sex shopach?

Wibrujące majtki z pilotem

To idealne rozwiązanie dla par, które mają ochotę na zabawę w dominację i uległość w wersji soft.  Decydując się na wibrujące majtki z pilotem, oddajesz kontrolę doznań w ręce swojego partnera.  To dobre rozwiązanie dla osób, które pragną poczuć dreszczyk emocji, a jednocześnie zależy im na poczuciu bezpieczeństwa. Zamawiając tę zabawkę erotyczną, otrzymujesz seksowne figi, które posiadają ozdobne, koronkowe detale. W wewnętrznej kieszeni majtek umieszczono wibrator kulowy. Jest on uruchamiany zdalnie za pomocą bezprzewodowego pilota, którym dysponuje nasz partner. Wibrujące majtki z pilotem posiadają aż 10 orgazmicznych poziomów pulsacji i wibracji, zatem nigdy nie wiesz, jak intensywne doznania zostaną ci zafundowane. Urządzenie działa z odległości do 20 stóp.

Wibrujące majtki z pilotem

Innowacyjne zabawki erotyczne. Wibratory powietrzne

Czy wiesz, że wiele kobiet nie odczuwa przyjemności z samej penetracji pochwy? Jej rozpychanie i rozciąganie wcale nie dostarcza im rozkoszy. Natomiast stymulacja łechtaczki zawsze gwarantuje im silny orgazm. To jedyny narząd w ciele człowieka, który został stworzony wyłącznie z myślą o przyjemności. Posiada dwukrotnie więcej zakończeń nerwowych niż penis. Ponadto nigdy nie zawodzi. Łechtaczka wykazuje wrażliwość na stymulację, niezależnie od  wieku kobiety. U dojrzałych mężczyzn często pojawiają się problemy z erekcją, które utrudniają odbycie stosunku zapewniającego panom satysfakcję. W związku z tym, iż stymulacja łechtaczki zawsze przynosi kobiecie upragniony orgazm, opracowano wibratory powietrzne takie jak Satisfyer Pro 2. Podobnie jak wibrujące majtki z pilotem można go zamówić w sklepie erotycznym Easytoys.pl. Ta zabawka erotyczna to luksusowy stymulator, który wykorzystuje technologię ciśnienia powietrza.  W rezultacie przynosi kobiecie szybszy, bardziej intensywny i wielokrotny orgazm.   Satisfyer Pro 2 posiada owalną główkę, został też wyposażony w innowacyjną technikę próżniową i funkcje masażu, dlatego nie wymaga użycia rąk.  Wystarczy położyć owalną główkę na łechtaczce, a zabawkę w zagłębieniu. Do stymulacji łechtaczki możesz wykorzystać 1 z 11 poziomów intensywności.

Wibratory powietrzne

Dla kogo korek analny?

Seks analny przestał być tematem tabu. Już nie dyskutujemy o nim wyłącznie w kontekście życia erotycznego gejów. Coraz więcej par heteroseksualnych decyduje się na tę formę współżycia. Nic dziwnego, wszak odbyt jest miejscem niezwykle wrażliwym na stymulację dzięki bogatemu ukrwieniu i unerwieniu.  Ponadto mężczyzna, który go penetruje, może liczyć na intensywniejsze doznania. Odbyt jest bowiem ciaśniejszy od pochwy.  Czasem jednak para pragnie wprowadzić do sypialni gadżety erotyczne, aby zapewnić sobie większą różnorodność bodźców. W przypadku miłości greckiej rozwiązaniem godnym uwagi wydaje się korek analny. Wybierając tego typu zabawki erotyczne, warto zwrócić uwagę na aspekt związany z bezpieczeństwem. Korki analne najlepiej zamawiać w sprawdzonych sex shopach takich jak Easytoys.pl.  Metalowy korek analny z przeźroczystym diamentem bardzo łatwo można umieścić w odbycie. Wspomniana zabawka erotyczna posiada spiczastą końcówkę, gładką gruszkowatą część główną i smukłą szyjkę. To właśnie ten ostatni element zapewnia jej łatwe wkładanie i wyciąganie.  Wspomniany korek analny jest wykonany z aluminium, które łatwo można utrzymać w czystości. Metal ten reaguje także na zmiany temperatury i dopasowuje się do warunków panujących w naszym ciele.  Na uwagę zasługuje designerski, wręcz lekko biżuteryjny charakter tego gadżetu erotycznego.

korek analny

Wibrator stymulujący łechtaczkę i punkt G

Czy można łączyć ze sobą stymulację dwóch miejsc erogennych na kobiecej mapie ciała? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko wyposażyć się w odpowiednią zabawkę erotyczną. Na uwagę zasługuje wibrator Lily EasyToys, który został tak wyprofilowany, iż stymuluje jednocześnie łechtaczkę oraz punkt G.  W związku z tym, iż trzon oraz stymulator łechtaczki wykonano z elastycznego materiału, gadżet ten zapewnia wysoki komfort i doskonałe dopasowanie do naszego ciała.   Wibrator Lily EasyToys wyposażono w dwa mocne silniki, po jednym na każdej końcówce. Każdy z nich oferuje aż 10 różnych programów wibracji, co pozwala doświadczyć pełni doznań.

Wibrator stymulujący łechtaczkę i punkt G

Jak widać, zabawki erotyczne niejedno mają imię. To dobra wiadomość dla par, które pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Każdy może znaleźć gadżet erotyczny dopasowany do swojego temperamentu oraz indywidualnych preferencji.

Komentarze (5)

Rosia58

1 miesiąc temu

Takie wibrujące majtki z pilotem to rzeczywiście ciekawe rozwiązanie, ponieważ pozwala odegrać rolę dominacji i uległości w bezpieczny sposób.

Zostaw komentarz