Moda

TOP 5 trendów w biżuterii wiosna-lato 2021 – hity sezonu

TOP 5 trendów w biżuterii wiosna-lato 2021

Wiosnę czuć już w powietrzu, a wraz z cieplejszą pogodą i słońcem zaczynamy planować wymianę garderoby na lżejszą. Zmieniamy stylizacje, a w tym dodatki. Jaka biżuteria będzie królować w sezonie wiosna-lato 2021? Przekonaj się!

Z pomocą przychodzi nam marka Venus Galeria, manufaktura biżuterii artystycznej wykonywanej w zaciszu Kotliny Kłodzkiej. Ręcznie robione ozdoby srebrne, pozłacane i w innych wariantach kolorystycznych możecie znaleźć na https://venusgaleria.pl/.

#1 Duże kolczyki

W tym sezonie zdecydowanie nie stawiamy na minimalizm w przypadku kolczyków. Im większe tym lepiej! Zdecydowanym faworytem są długie, wiszące ozdoby przykuwające wzrok. Okrągłe, o nieregularnych kształtach, srebrne, złote, z kamieniami lub bez – mają przyciągać wzrok. Królują ozdoby oryginalne i o nieregularnych kształtach, fakturach czy kolorach. Prym wiedzie abstrakcja, która pozostawia szerokie pole do interpretacji – czasem zachwyca, czasem szokuje. W przypadku kolczyków nie ma granic, wszystko jest dozwolone. Pamiętajmy, że w stylizacji to one powinny grać pierwsze skrzypce, dlatego warto skomponować je z bardziej stonowanymi ozdobami lub postawić wyłącznie na nie.

Duże kolczyki

# 2 Dziewczyna o perłowych włosach

Dosłownie. W sezonie wiosna-lato 2021 na wybiegach królują perły pod różnymi postaciami. W kolczykach, klipsach, naszyjnikach, bransoletkach, pierścionkach czy nawet ozdobach do włosów i paskach. Można stosować je w nadmiarze, a nawet jest to wskazane. Stylizacje iście balowe są mile widziane. Bez wahania sięgnąć można po kolczyki, wisiorek, pierścionek i broszkę w perłowym wydaniu. Warto przejrzeć szkatułkę mamy albo babci – mogą się w nich skrywać istne perłowe perełki!

kolczyki z perłami

#3 Shine bright like a diamond

Błysk, ozdobne kryształy, brylanty i wszelkiego rodzaju błyskotki również wracają do łask w sezonie wiosna-lato 2021. Nie wyznajemy tu zasady less is more. Ozdobne pierścionki z cyrkoniami, mieniące się w słońcu kryształki i ozdobne kamienie będą strzałem w dziesiątkę. Króluje również srebro w klasycznej, jasnej, chłodnej postaci. Biżuteria srebrna to z kolei coś, w czym specjalizuje się Venus Galeria. Ich motto idealnie oddaje trend sezonu wiosna-lato 2021: shine like you like!

Biżuteria srebrna

#4 Dziecięcy urok

Nieco w kontraście do wcześniejszych trendów stoi kolejny z nich, czyli biżuteria przypominająca czasy dzieciństwa. Przywodzi ona na myśl robione ręcznie z koralików ozdoby, które z dumą nosiliśmy będąc maluchami. Biżuteria beztroska, frywolna i lekka, a także bez pompy i przepychu. W stylizacjach dużą rolę odgrywają naszyjniki i wisiorki – z koralikami lub z dużą, kolorową zawieszką. Podobnie jest w przypadku pierścionków – barwne oczka wiodą prym.

biżuteria przypominająca czasy dzieciństwa

#5 Nietuzinkowe bransoletki

Trendem sezonu wiosna-lato 2021 w biżuterii są także okazałe, rzeźbiarskie bransoletki o okazałych rozmiarach, wykonane z różnych materiałów, nawet ze skóry czy plastiku. Im bardziej misternie wykonane, tym lepiej. Dbałość o szczegóły jest w tym przypadku niezwykle istotna. Bransoletki mają być dziełami sztuki noszonymi na nadgarstku lub powyżej niego. Grube, czasami wręcz masywne bransoletki mogą być także noszone na obu rękach.

rzeźbiarskie bransoletki

W ofercie Venus Galerii znajduje się wiele kunsztownie wykonanych bransoletek w wielu odsłonach. Każda z nich to artystyczna ozdoba o nietuzinkowym charakterze. Zaskakujące kształty i połączenia kolorystyczne dają wspaniały efekt, dzięki swojej oryginalności i dokładności wykonania.

Wiosna-lato 2021 – biżuteria w wielu wydaniach

Z pewnością nie można powiedzieć, że trendy w biżuterii 2021 są nudne lub monotematyczne. Widać dużą różnorodność, nawiązania do poprzednich epok, wspomnienia z dzieciństwa czy przepych. Dzięki temu wybranie kierunku, w którym chcemy podążać, nie będzie kłopotliwe. Nie ma jednej wyznaczonej ścieżki, którą powinniśmy pójść. Możemy eksperymentować, poszukiwać ciekawych połączeń, łamać zasady i nie znać umiaru. Co kto lubi! Swoje niepowtarzalne kompozycje biżuterii możesz wybrać spośród setek projektów Venus Galerii z gwarancją oryginalności, najwyższej jakości wykonania i niezwykłej dbałości o szczegóły. Shine like you like!

modne kolczyki

Komentarze (5)

Zostaw komentarz