Biovax bambus i olej avocado

Czy wiecie, że ekstrakt z bambusa ma dobroczynny wpływ na włosy? Sprawia, że stają się bardziej gęste i grube, mniej łamliwe i mocniejsze. A to dla naszych słowiańskich, z natury cienkich włosów jest bezcenne!

 

Bambus pomaga w regeneracji włosów na trzech poziomach – w cebulce, łodydze i rdzeniu:

  • ekstrakt z korzenia bambusa – to najbogatsze, naturalne źródło organicznego krzemu sprzyjającego wzmocnieniu, zagęszczeniu oraz pogrubieniu włosów.

  • wyciąg z liści bambusa – dotlenia uśpione cebulki, pobudzając je do życia oraz dopingując włosy do szybszego wzrostu.

  • olejek z młodych pędów bambusa – dzięki wysokiej koncentracji witamin i minerałów wzmacnia rdzeń włosa i uodparnia go na uszkodzenia.

Nowa linia do włosów L’biotica Biovax Bambus & Olej Avocado to kompleksowa, intensywnie regenerująca gama kosmetyków, zapewniających wielowymiarową pielęgnację włosów suchych, osłabionych oraz pozbawionych gęstości.

Receptura zawiera kompleks 3D Bamboo Protect, odbudowujący i pogrubiający strukturę włosa, pobudzający je do wzrostu oraz cementujący uszkodzenia na całej ich długości. Podczas aplikacji dociera on do najbardziej uszkodzonych, newralgicznych miejsc włosa, reperując zniszczenia łodygi. Dzięki temu pasma włosów równomiernie odzyskują zdrowy blask, witalność i sprężystość, również na końcówkach. Z odżywionych i dotlenionych cebulek wyrastają zdrowe, mocne, gęste włosy.

Kosmetyki Biovax to gwarancja zdrowych włosów i skóry głowy, są przyjazne alergikom. Nie zawierają parabenów, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) oraz silikonów i parafiny. Substancje te mogą powodować podrażnienia skóry, a nawet stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i przesuszenia skóry głowy. Receptura Biovax oparta została na naturalnych i bezpiecznych substancjach aktywnych.

Wygraj świąteczny zestaw kosmetyków Biovax Bambus & Olej Avocado!

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl firma L`biotica ufundowała 2 świąteczne zestawy kosmetyków Biovax Bambus & Olej Avocado. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

  • Biovax Bambus & Olej Avocado Intensywnie regenerujący szampon
  • Biovax Bambus & Olej Avocado Odżywka pielęgnacyjna.

Aby zdobyć 1 z 2 świątecznych zestawów kosmetyków Biovax Bambus & Olej Avocado, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego to właśnie do Ciebie ma powędrować świąteczny zestaw kosmetyków Biovax Bambus & Olej Avocado?

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 16.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 2 zestawów kosmetyków L`biotica (Biovax Bambus & Olej Avocado Intensywnie regenerujący szampon + Biovax Bambus & Olej Avocado Odżywka pielęgnacyjna) jest firma L`biotica.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez firmę L`biotica w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody w przewidzianym czasie, prawo do nagrody wygasa.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.