Polecamy!

Wygraj powieść Kristy i Bekki Ritchie pt. Addicted. Podwójna pokusa!

Addicted Podwójna pokusa

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo W.A.B. ufundowało pięć egzemplarzy drugiego tomu serii Addicted, który nosi tytuł Podwójna pokusa. Już dziś wygraj jedną z książek autorstwa Kristy i Bekki Ritchie.

W oczach wszystkich są złotymi dziećmi Ameryki. Lily Calloway i Loren Hale, spadkobiercy miliardowych fortun swoich rodziców, rozpieszczone dzieciaki opływające w luksusy, zabijające czas alkoholem i kompulsywnym seksem. Tylko oni wiedzą, jaka jest prawda. I z jakimi demonami muszą się zmagać.

Po latach udawania pary zaczęli być ze sobą naprawdę. Kiedyś utwierdzali się w swoich nałogach, teraz starają się je wspólnie zwalczyć. Za nimi trudne trzy miesiące abstynencji. Lo nie tknął nawet kropli alkoholu, a Lily udało się dochować mu wierności. Nigdy więcej alkoholu. Nigdy więcej… seksu?

Teraz, gdy Lo wrócił, gdy śpią w jednym łóżku, gdy spędzają wspólnie czas, gdy dotykają się, ta myśl jest dla Lily jeszcze bardziej przerażająca. Pragnie go cały czas, jego i tylko jego. Czy da radę powstrzymać swoje żądze i oddać kontrolę nad ich życiem seksualnym w ręce Lo? I czy nadejdzie czas, że będą mogli uprawiać taki seks, o jakim marzy?

Krista i Becca Ritchie – amerykańskie pisarki, autorki literatury dla młodych dorosłych (young adults). Bliźniaczki jednojajowe. Jedna jest pasjonatką nauki, druga – wielbicielką komiksów, ale obie łączy miłość do X-Menów i pisania. Autorki m.in. bestsellerowej serii o Lily Calloway Addicted (pierwszy tom, Podwójna namiętność, ukaże się w 2018 roku nakładem wydawnictwa W.A.B.) i powiązanej z nią serii o pozostałych siostrach Calloway.

Wygraj drugi tom serii Addicted pt. Podwójna pokusa!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Podwójna pokusa autorstwa Kristy i Bekki Ritchie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak ułoży się życie erotyczne Lily i Lo? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Którą z książek, która ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B., chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Podwójna pokusa. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 20.02.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Kristy i Bekki Ritchie pt. Addicted. Podwójna pokusa jest Wydawnictwo W.A.B.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Życzymy powodzenia!

Komentarze (2)

Zostaw komentarz