Miłość i związki

Co wkurza kobiety w mężczyznach?

Co wkurza kobiety w mężczyznach

Faceci potrafią być strasznie irytujący, o czym przekonało się wiele z nas na własnej skórze. Co wkurza kobiety w mężczyznach? Przedstawiamy dość długą listę skarg i zażaleń.:)

Bo to wina złych kobiet

Facet ciągle gra pokrzywdzonego. Jest taki nieszczęśliwy, bo była go zawiodła, matka nie przytulała etc. Krótko mówiąc, szuka usprawiedliwienia dla swojego podłego zachowania, zrzucając odpowiedzialność na kobiety. Na nas już nie działa rola nieboraczka skrzywdzonego przez złe kobiety. Znając życie, on znowu coś zepsuje, nie odbierze telefonu, nie odpisze, ale naszej następczyni powie, że to my go olewałyśmy, byłyśmy nieczułe etc.

Prosi o pomoc, ale potem nie odbiera telefonu

Znasz to? On najpierw zawraca ci głowę i robi to w taki sposób, jakby się co najmniej paliło. Prosi o pomoc z tym lub owym, a potem nawet nie odbiera telefonu, bo i po co. Ty tracisz czas, by mu pomóc. Tracisz czas na rozmowę z nim, który prosi o pomoc. A na koniec wychodzisz na stalkerkę, która go nęka.

Niezdecydowanie

On sam nie wie, czego chce. Raz chce się spotkać, potem odwołuje spotkanie.  Raz prosi cię o pomoc, a potem wcale jej nie chce.  Takiego delikwenta najlepiej olać, bo stracisz przy nim mnóstwo nerwów.

Pisanie dla samego pisania

Kobiety tego nienawidzą. Po co zawracasz głowę i do nas piszesz, żeby zapytać, jak leci dzień, skoro nie masz zamiaru umówić się na spotkanie? Jak nie masz dla nas konkretnej propozycji, nie pisz. Jeśli lubisz epistolografię, to wejdź na forum internetowe i tam sobie popisz z ludźmi. My nie chcemy tracić czasu na źle rokujące znajomości, które sprowadzają się do intensywnej wymiany wiadomości. W tym czasie mogłybyśmy przeczytać książkę, zrobić maseczkę lub manicure.

Dzwonienie bez konkretu

Facet dzwoni do ciebie wieczorem, aby pogadać o wszystkim i o niczym. Jeśli liczysz na spotkanie lub seks, to się zawiedziesz. To taki gawędziarz, który nie ma dla ciebie żadnego konkretu do zaprezentowania.

Próba zmiany ich stylu

Nie znosimy, gdy mężczyzna ma do nas całą listę zażaleń i nagle się okazuje, że nic mu w nas nie pasuje. Ubieramy się nie w jego guście, na dodatek w makijażu czy manicure wykorzystujemy kolory, których on nie lubi. Zamiast zmieniać na siłę kobietę, idź do tej, która ci się podoba, bo reprezentuje  styl, jaki lubisz.

Próba rządzenia przez mężczyznę

Nie lubimy, gdy mężczyzna chce być jedyną stroną, która ma coś do powiedzenia w tej znajomości. Gdy on  sam decyduje, kiedy się widzimy, gdzie wychodzimy i co robimy podczas spotkania.  Gdy on chce nam wybierać ubrania i kosmetyki.

Dążenie do seksu na początku znajomości

Gdy facet na dzień dobry pyta się, czy lubisz anal, łapie cię za pośladki lub piersi, chce cię zaciągnąć do toalety lub samochodu na seks, to masz dość. Najchętniej puściłabyś temu jaskiniowcowi niezłą wiązankę.

Zero dotyku w sytuacjach nieseksualnych

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna unika dotyku w codziennym życiu i decyduje się na niego tylko wtedy, gdy najdzie go ochota na seks.  Czujemy się wówczas jak erotyczne zabawki stworzone do zaspokajania potrzeb pana i władcy. Nie lubimy też, gdy mężczyzna notorycznie odmawia nam seksu, a gdy on ma ochotę, zawsze musimy być zwarte i gotowe.

Dodaj komentarz