Kultura Styl życia

Wygraj powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie!

znajdę cię wszędzie

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Oficynka ufundowała trzy egzemplarze powieści kryminalnej Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pełna napięcia i emocji opowieść, inspirowana plagą współczesnego świata – przemocą domową, cierpieniem fizycznym i psychicznym wobec bezbronnych kobiet oraz ich desperacką walką o prawo do spokoju, do szczęścia, do normalnego życia.

Dominika poznaje uroczego, pełnego życiowej energii Wiktora. Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem przyjaźni, a następnie gorącej miłości uwieńczonej upragnionym ślubem. Kilka lat wspólnego życia zakłóca niezrozumiała, niczym niezapowiadana przemoc. Troskliwy i kochający dotąd mężczyzna zmienia się niepostrzeżenie w zimnego, cynicznego drania, który za nic ma uczucia żony, jej bezgraniczną miłość i oddanie. Po kilku latach życiowej gehenny zrozpaczona Dominika decyduje się na śmiały krok. Postanawia w końcu odmienić swój los.

Jak potoczą się losy zagubionej życiowo, załamanej i całkowicie bezradnej kobiety? Czy trafi na kogoś, kto jej pomoże, kto poda rękę? Czy uda jej się znaleźć bezpieczne schronienie przed niezwykle przebiegłym i wyjątkowo mściwym prześladowcą?

Wygraj powieść Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Kazimierza Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Czy Dominice uda się uciec przed Wiktorem? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładek Oficynki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Znajdę cię wszędzie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Znajdę cię wszędzie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 29.01.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Krzysztofa Kiljana pt. Znajdę cię wszędzie jest Oficynka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję serwisu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

dulcynea

2 lata temu

Bardzo interesująca książka , bardzo chętnie bym ją przeczytała .
W konkursie nie wezmę udziału , bo nie mam czasu ani weny .
Muszę się rozejrzeć za tą powieścią 🙂

Zostaw komentarz