Konkursy Styl życia

Wygraj powieść Artura Cieślara pt. Ułuda!

ułuda artur cieślar

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Świat Książki ufundowało jeden egzemplarz powieści  Artura Cieślara pt. Ułuda. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj go.

Wszystko wydarzyło się naprawdę – zapewnia Mat, który został poproszony przez swoją ciężko chorą przyjaciółkę Igę, aby dopilnował kremacji jej ciała, a prochy rozsypał w świętym miejscu w Indiach.

Mat wyrusza w podróż, poznaje niezwykłych ludzi, poszukuje, jest coraz bardziej uwikłany w grę czasu, ale i przestrzeń egzotycznego i tajemniczego Orientu. Nie spodziewa się, jak bardzo go to zmieni.

Ułuda to powieść drogi, opowieść o iluzji doświadczanej w życiu, o przemijaniu i o śmierci, która nie jest końcem, ale przejściem prowadzącym do nowego. Życie bohatera wydaje się snem. Może jest niekończącą się wędrówką… Ułudą?

Wygraj powieść  Artura Cieślara pt. Ułuda!

Aby zdobyć jeden  egzemplarz powieści Artura Cieślara pt. Ułuda, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jak zakończy się podróż Mata? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż  Ułuda. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15.07.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Ułuda”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 15.07.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawszą.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagrody – 1 egzemplarza powieści Artura Cieślara pt.  Ułuda jest wydawnictwo Świat Książki.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Dodaj komentarz