Konkursy Styl życia

Wygraj książkę Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie!

Lira

Czy emerytka może wcielić się w rolę detektywa, poszukującego mordercy? Pani Henryka postanawia rozwiązać zagadkę zbrodni, a to wszystko z dużą dawką humoru. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie od Wydawnictwa Lira!

Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie – Katarzyna Gurnard

 W pewne pochmurne październikowe popołudnie nieświadoma tego, co ją czeka emerytka Henryka Orłowska, otwiera drzwi listonoszowi. Pozornie zwykły list sprawia, że bohaterka wyrusza do pensjonatu Yorkshire na południu Polski i rozpoczyna ekscytującą przygodę, będącą jednocześnie zagadką kryminalną.

Dobroduszna pani Henia – amatorka wszelkiego rodzaju atrakcji organizowanych z myślą o seniorach, z charakterystyczną dla siebie energią życiową wciela się w rolę prywatnego detektywa, który poszukuje mordercy pokojówki. Bohaterka, niestrudzona w dążeniu do zdemaskowania winnego zabójstwa, napotka na swojej drodze liczne przygody…

Ta ciepła, pełna humoru opowieść z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple udowadnia, że nie ma złych ludzi, co najwyżej splot wypadków może sprawić, że popełniają oni błędy.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie Katarzyny Gurnard!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie Katarzyny Gurnard, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Kto twoim zdaniem stoi za morderstwem pokojówki? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 25.05.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Pani Henryka”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 25.05.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagrody – 3 egzemplarzy książki Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie Katarzyny Gurnard jest Wydawnictwo Lira.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcja, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Dodaj komentarz