Wood DSQUARED2

Szukasz nowych perfum dla siebie i swojego partnera? Chcesz wcześniej przekonać się, że trafiłaś na właściwy zapach, który rozwija się w pożądanym przez ciebie kierunku i charakteryzuje się wysoką trwałością? Koniecznie sięgnij po zestaw miniaturek Wood DSQUARED2, a jeśli ten przypadnie ci do gustu, możesz kupić pełnowymiarowe produkty.

DSQUARED2 Wood pour Femme

Zapach dla niej to świetne połączenie nut drzewnych, owocowych i kwiatowych. Zapach jest szalenie lekki, a zarazem charakterystyczny, podkreśla naszą zmysłowość i osobowość.  Drewno to tworzywo, które charakteryzuje się niezwykłą solidnością. Jego uporządkowana struktura określa wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.  DSQUARED2 Wood pour Femme to zapach dla pań, które są pewne siebie i nie wstydzą się swojej kobiecości. Wręcz przeciwnie, z przyjemnością manifestują swoją zmysłowość. DSQUARED2 Wood pour Femme to kompozycja, która ewoluuje w miarę upływu czasu. Z pewnością nie jest płaska i jednowymiarowa. Otwierają ją nuty charakterystyczne dla sycylijskiej mandarynki oraz liści maliny. Emanują one radością i żywiołowością. Po chwili do głosu dochodzą kwiatowe, iście wiosenne akordy konwalii majowej oraz magnolii. Dzięki nim kompozycja nabiera świeżości oraz eteryczności.  Zawarte w DSQUARED2 Wood pour Femme esencje osmanthusa oraz jaśminu wyrażają intensywną kobiecość ukrytą w każdej z nas.  Wyjątkowy i niepowtarzalny charakter kompozycja zawdzięcza dodatkowi nut białego drewna i cedru.

Wood DSQUARED2

DSQUARED2 Wood pour Homme

To szalenie intensywny zapach dla pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, czego pragną od życia i nie boją się po to sięgnąć.  Kompozycja, podobnie jak wersja kobieca, rozwija się w ciągu dnia, dlatego nie grozi nam nuda. Rozpoczyna się dość świeżo za sprawą akordów bergamotki z Kalabrii oraz mandarynki i cytryny z Sycylii.  Te śródziemnomorskie nuty sprawiają, że zapach orzeźwia o poranku i wprowadza nas w optymistyczny nastrój.  DSQUARED2 Wood pour Homme został wzbogacony na wskroś eleganckimi i tajemniczymi nutami imbiru.  Uzyskano także wspaniały kontrast, który uwodzi i roztacza magiczną atmosferę. To zasługa zestawienia ze sobą liści fiołka, kardamonu oraz ambroksu.  Za sprawą nowoczesnej kompozycji białego drewna DSQUARED2 Wood pour Homme rozświetla głęboką i elegancką nutą wetiweru.

Wood DSQUARED2

Wood DSQUARED2 to zapachy dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora. Mamy do dyspozycji kilka pojemności w różnych cenach.