promocja na kosmetyki

Kobiety uwielbiają kosmetyki, dlatego każda większa promocja jest okazją do odświeżenia kosmetyczki. Przyszła wiosna, więc przyda się trochę nowych kosmetyków do makijażu, szczególnie, że szykuje się atrakcyjna promocja na kosmetyki w znanej sieci drogerii. Kiedy warto polować na kosmetyki do makijażu?

Promocja -55%

Połowa ceny to już coś, a 55% taniej to oferta, której nie można przegapić. Sieć drogerii Rossmann jak co roku w sezonie wiosennym stawia na wielką promocję. Tym razem to aż 55% zniżka, która dotyczy kosmetyków do makijażu. Miłośniczki mody i urody będą zachwycone taką promocją, która jest dobrą okazją do przeglądu kosmetyczki. Kosmetyki także mają swoją ważność, więc warto przejrzeć, co możemy jeszcze używać, a co nadaje się do kosza. Promocja będzie obowiązywać od 9 do 18 kwietnia 2018 roku w drogeriach Rossmann. Plusem jest możliwość zamówień online, które wprowadziła znana sieć. Dzięki nim nie musimy tłoczyć się przy szafach z kosmetykami. Zakupy możemy zrobić w domowym zaciszu i odebrać w dogodnej dla nas lokalizacji.

Zasady promocji

Z promocji -55% mogą skorzystać tylko posiadacze aplikacji, czyli osoby będące w klubie, który gwarantuje tego typu zniżki. Nie będzie zniżki -49% dla nieposiadających aplikacji, na kosmetyki kolorowe. Sieci najwyraźniej zależy, by jak najwięcej osób korzystało jednak z aplikacji. To nie koniec nowych zasad zbliżającej się promocji. By z niej skorzystać trzeba będzie zakupić minimum 3 różne kosmetyki do makijażu, czyli np. tusz do rzęs, podkład i szminkę. Rabat będzie naliczany przy kasie, oczywiście po wcześniejszym zeskanowaniu aplikacji. Warto również wspomnieć, że rabat nie łączy się z innymi promocjami, a ten w wysokości -55% można otrzymać tylko raz podczas obowiązującej akcji.

Jakie kosmetyki warto kupić na promocji?

kosmetykiBy nie oddać się całkiem zakupowemu szaleństwu, na zakupy warto wybrać się z listą. Przy tak dużej promocji z pewnością warto wybrać produkty, których cena regularna jest dość wysoka. Według nas opłaca się zakupić dobry podkład, tusz do rzęs czy rozświetlacze, które stały się bardzo modne. Promocja na kosmetyki to także dobra okazja na zakup palety cieni do powiek czy szminki w modnym, wiosennym odcieniu. Przed udaniem się do sklepu radzimy przejrzeć wirtualne półki drogerii, by sprawdzić nowości kosmetyczne.

Zamierzacie skorzystać z promocji? Co planujecie kupić?

Katarzyna Antos