weekend-we-dwoje

Drogie Panie, kolejny weekend przed nami. Może by tak się trochę porozpieszczać?
I nie mam tu na myśli zamykania się w łazienkach i oddawaniu się zabiegom pielęgnacyjnych, choć taki początek tego weekendu też jest bardzo wskazany. Porozpieszczajcie się wzajemnie!

Po całym tygodniu pracy oboje zasługujecie na odpoczynek i relaks. Zapomnijcie na chwile o bożym świecie i zamknijcie się w domu na cztery spusty – dosłownie. Wiem, co powiecie: „Przecież pranie, gotowanie i sprzątanie samo się nie zrobi”, ale kiedy ostatni raz nie robiliście zupełnie nic oprócz delektowania się własnym towarzystwem i… ciałami?

Pozbądźcie się reszty domowników

Dzieci (te nastoletnie) też się ucieszą, że mogą spędzić weekend u znajomych, a wy będziecie mieli cały dom dla siebie. Dorosłe dzieci poinformujcie, że macie już plany weekendowe, więc ewentualne odwiedziny będą musiały przełożyć na następny tydzień.

Zaopatrzenie

Zróbcie wspólnie zakupy i zaopatrzcie dobrze lodówkę, żebyście nie musieli nigdzie wychodzić i wszystkiego było pod dostatkiem dla dwójki zakochanych. Kupcie szampana i truskawki. Zróbcie wspólną kąpiel z kieliszkiem w ręku. Świece, muzyka, nastrój… a do tego może jakiś czekoladowy balsam po kąpieli? Pachnie wspaniale, wprowadza w dobry nastrój i relaksuje. Do tego wszystkiego masaż gąbką, wykonany przez partnera, będzie wprost nieziemskim doznaniem…

Amnezja weekendowa

Przenieście się na te dwa dni w lata młodości i odkryjcie w sobie parę namiętnych, stęsknionych za sobą kochanków. Zapomnijcie o wszystkich problemach, odrzućcie wzajemne pretensje i nie myślcie o niczym innym, tylko o Was i Waszej przyjemności; duchowej i cielesnej. Nacieszcie się sobą wzajemnie. Domowe nieporozumienia odłóżcie do szufladki i zamknijcie na kluczyk. Cała reszta może poczekać, a Wasz związek i Wy zasługujecie na chwile tylko dla siebie. Najważniejsi jesteś Wy. Spójrz ile już osiągnęliście w życiu. Odchowaliście dzieci, dorobiliście się togo, co macie, sami, odnieśliście sukcesy w życiu. Wtulcie się, siedząc na jednym fotelu i podziwiajcie owoce Waszej wspólnej pracy.
Delektujcie się wzajemnych ciepłem i miłością.

Domowa randka z boginią seksu

Załóż najpiękniejszą i najseksowniejszą bieliznę jaką masz, pończochy samonośne i poczuj się jak bogini seksu. Pewna siebie, wiedząca czego chce, piękna i inteligentna kobieta. Możesz mieć wszystko i każdego, a Twój partner ma ogromne szczęście, że wybrałaś właśnie jego. Do tego kreacja, której on będzie chciał Cię jak najszybciej pozbawić.

Twój wybranek też powinien założyć garnitur albo po prostu coś eleganckiego. Nie zdradzaj, co na siebie włożysz, ale powiedz mu, że jeśli nie ubierze się jak na randkę w restauracji, to będzie się czuł niestosownie ubrany. I że Ty masz dla niego niespodziankę (może nią być na przykład brak majteczek pod sukienką).

Magia namiętności

Przeżyjcie pełen erotyzmu i tajemniczości wieczór (pomimo faktu że znacie się jak łyse konie). Niech w Waszym domu i związku zagości magia namiętności. Zrelaksujcie się, wyluzujcie. Porozmawiajcie o Waszych fantazjach. Po tylu latach nie ma się już przecież czego wstydzić i jeśli jeszcze nie zrealizowaliście wzajemnie swoich fantazji, to właśnie teraz nadszedł odpowiedni moment.Jeśli jednak wstydzicie się mówić wprost, możecie napisać każdą fantazję na oddzielnej kartce i losować albo zagrać w jakąś erotyczną grę, albo rzucać kostkami seksu (gdzie i jaka pozycja). Tego wieczora zapomnijcie o mankamentach sylwetki, znamionach czasu na twarzy i cieszcie się sobą nawzajem bez ograniczeń.

Tego życzę Wam w zbliżający się weekend i wiele następnych!

Maria S