Miłość i związki

Walentynkowy konkurs z Delia Cosmetics!

Walentynkowy konkurs

Przed nami święto zakochanych – najbardziej romantyczny dzień w roku. W takim dniu, każda kobieta pragnie prezentować się zjawiskowo. Odpowiedni makijaż będzie idealnym wykończeniem stylizacji na Walentynki, dlatego już dziś zachęcamy do udziału w naszej zabawie, jaką jest walentynkowy konkurs z Delia Cosmetics. Weź udział i wygraj zestaw kosmetyków do makijażu, idealnych na randkę!

Walentynkowy makijaż, idealny na randkę

W Walentynki czekają nas różne niespodzianki. Niezależnie od tego, czy wybierzemy się do kina, restauracji, do teatru, czy na spacer, warto zadbać o nieskazitelny wygląd. Makijaż podkreśli kobiecość i doda uroku. Na randkę polecamy zaznaczyć usta, które będą kusić do pocałunków. W tym celu sprawdzi są matowa szminka w sztyfcie lub niezwykle trwała pomadka w płynie. Ważne będą także zadbane paznokcie. Odżywka w formie bioaktywnego szkła zregeneruje płytkę, którą z powodzeniem będzie można pokryć modnym, kolorowym lakierem z serii Trend Collection, a to wszystko od marki Delia Cosmetics.

Delia Cosmetics

Weź udział w walentynkowym konkursie z Delia Cosmetics i wygraj zestaw kosmetyków!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów kosmetyków od Delia Cosmetics, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakiego elementu makijażu, według ciebie nie może zabraknąć na walentynkowej randce?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 7.02.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Walentynkowy konkurs”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 7.02.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagród – 4 zestawów kosmetyków, w skład każdego wchodzi (Bioaktywne szkło – odżywka do paznokci, lakier do paznokci, pomadka płynna, pomadka matowa w sztyfcie) jest Delia Cosmetics
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

dulcynea

5 lat temu

A ja zamówiłam sobie w dobrej cenie te kosmetyki ,dlatego też sobie konkurs odpuszczam.
Życzę Koleżankom powodzenia w konkursie ,a Mindi weny twórczej. Trzymam kciuki 🙂

Mindi

5 lat temu

Super zestaw kosmetyków do wygrania. Zaczynam myśleć o odpowiedzi, choć przyznaję, że ostatnio nie mam zbyt dobrych pomysłów i wpadam w kompleksy przy bardzo zdolnych koleżankach z „lekkim piórem” 🙂

dulcynea

5 lat temu

Mnie również ten zestaw bardzo się podoba.
Szczególnie szminka w moim ulubionym kolorze , matowa w sztyfcie .
Ta odżywka , bioaktywne szkło bardzo mnie zainteresowała 🙂

Zostaw komentarz