Urządzasz własne biuro
grafika partnera

Duże biurko, wygodny fotel, sprzęt komputerowy – te elementy wyposażenia biura przychodzą wszystkim na myśl jako pierwsze. Jednak do stworzenia idealnej przestrzeni do pracy potrzeba znacznie więcej. Sprawdź naszą listę 5 rzeczy, które powinny znaleźć się w Twoim biurze.

Organizery na biurko

Organizery na biurko pozwalają przechowywać i zabezpieczyć długopisy, ołówki oraz inne akcesoria biurowe przed zgubieniem. Organizer umożliwia podzielenie wszystkich przedmiotów na różne kategorie, dlatego przyśpiesza wykonywanie różnych prac biurowych. Dzięki niemu nie musisz  długo szukać potrzebnych Ci rzeczy, gdyż zawsze masz je pod ręką. Dodatkowo wiesz, kiedy kończą Ci się spinacze, zszywki lub gumki recepturki, dlatego zamawiasz je do firmy w odpowiednim momencie, zanim ich zabraknie.

Podstawowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy

Bez względu na to, czy w biurze pracujesz sam, czy też zatrudniasz pracowników, powinieneś umieścić w nim zestaw do udzielania pierwszej pomocy. Apteczka nie musi być rozbudowana, jednak podstawowe opatrunki, plastry, środki do dezynfekcji lub rękawiczki i maseczka jednorazowa do resuscytacji zawsze mogą się przydać w wielu sytuacjach. Pierwsza pomoc może być potrzebna np. w przypadku przecięcia skóry nożem do papieru w trakcie otwierania kartonu z przesyłką kurierską.

zestaw do udzielania pierwszej pomocy

grafika partnera

Jednorazowe kubki na wodę i dzbanek filtrujący

W czasie pracy powinno się dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. W tym celu warto zainwestować w dzbanek filtrujący, który obniża wydatki na zakup wody i umożliwia filtrowanie wody kranowej. Filtr może wzbogacać kranówkę w magnez, co pomoże Ci walczyć ze stresem związanym z pracą. Ponadto warto umieścić w biurze jednorazowe kubki na wodę, które przydadzą się do częstowania  klientów wodą. Z pewnością docenią Twój gest w upalne dni.

Moskitiery na okno

Moskitiery w biurze to nie tylko ochrona przed komarami i innymi owadami, ale również sposób na poprawę komfortu pracy. Pierwsza i najważniejsza korzyść to zapewnienie świeżego powietrza bez ryzyka wpuszczenia niechcianych gości. Owady nie tylko są nieprzyjemne, ale mogą przenosić choroby lub powodować uczulenia. Dodatkowo moskitiera działa jak filtr, zatrzymując kurz i pyłki, co jest korzystne dla alergików. Inwestując w moskitierę, dbamy więc nie tylko o zdrowie, ale i komfort psychiczny – nikt nie chce być niespodziewanie zaatakowany przez owada podczas ważnej rozmowy na Skype czy będąc skupionym na pracy.

podnóżek do biurka

grafika partnera

Poduszka pod plecy i podnóżek do biurka

Ból pleców i obrzęki nóg dokuczają wielu pracownikom biurowym. Aby uniknąć dolegliwości tego typu, możesz zainwestować w praktyczną poduszkę pod kręgosłup lędźwiowy. Dzięki niej ograniczysz negatywny wpływ długiego siedzenia na kręgi. Podnóżek z kolei pomoże walczyć z uciążliwym uczuciem ciężkości i opuchlizną łydek oraz stóp po kilku godzinach siedzenia.