Miłość i związki

Tych 8 rzeczy nigdy nie warto robić dla faceta

Tych 8 rzeczy nigdy nie warto robić dla faceta

Kobiety, gdy się zakochają, stają się skłonne do poświęceń. To je gubi. Żaden mężczyzna nie docenia tego, co dla niego robimy. Tych 8 rzeczy nigdy nie warto robić dla faceta.

Zmuszać się do rzeczy, których w seksie zwyczajnie nie lubimy

Jeśli nie znosisz seksu analnego, to zwyczajnie się na niego nie zgadzaj. Masz prawo mówić wprost, co cię kręci, a co odpycha. Co z tego, że on chce to wypróbować? Możecie zawsze spełnić jego inną fantazję, która obojgu odpowiada. Jeśli nie znajdujecie w życiu erotycznym punktów zbieżnych, to lepiej się rozstać niż zmuszać do czegokolwiek. Przykładowo, mężczyzna jest miłośnikiem BDSM, ty nie chcesz bawić się w rolę uległej i karanej, dla niego jest to kluczowe, dla ciebie kluczowe jest unikanie takich praktyk. Jedyne rozwiązanie to znalezienie sobie innego kochanka o zbliżonych do twoich upodobaniach. Nie przekraczaj własnych, wewnętrznych granic. Żaden facet nie jest tego wart. Bądźmy szczere, w ten sposób tracisz szacunek do samej siebie i możesz tylko nabawić się traumy, co odbije się potem negatywnie na twoim życiu seksualnym.

Rezygnować z przyjaciół

Nigdy z nich nie rezygnuj. Oni są zawsze przy tobie, a facet raz może być, a raz nie. Nawet gdy on nie cierpi twojej przyjaciółki, masz prawo się z nią widywać. Po prostu nie zabierasz go na spotkania z nią i nie przyprowadzasz jej na wasze randki. To najlepsze rozwiązanie. Nikt nie ma prawa wybierać nam znajomych.

Rezygnować ze swojego stylu

Owszem, na wieczór z nim możesz się ubrać tak, jak on lubi. To podniesie temperaturę w sypialni. Warto czasem sprawić przyjemność swojemu partnerowi. Niemniej, gdy jedziesz się spotkać z przyjaciółką lub wybierasz się do pracy, ubieraj to, co lubisz. Jeśli to odbiega od jego wyobrażeń, trudno. Przecież nie pozbawiasz go jego ulubionych bodźców wzrokowych w sytuacjach intymnych, ale jedziesz do pracy, gdzie on nie będzie musiał cię oglądać w kreacji, za którymi nie przepada.

Rezygnować z pracy

Nigdy dla żadnego faceta nie rezygnuj z pracy zawodowej. Po pierwsze, zapewnia ci ona pełną niezależność finansową. Z zarobionymi pieniędzmi robisz, co chcesz. Po drugie, praca daje ci poczucie spełnienia i zwiększa twoje poczucie własnej wartości.

Zostawać kurą domową

Nie baw się w sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów i gotowanie w pojedynkę. Mieszkacie razem, to dzielicie się obowiązkami domowymi mniej więcej po równo.  Nie bądź urobioną po łokcie Matką Polką, która wieczorami zamiast mieć ochotę na seks, pada ze zmęczenia po wypucowaniu wszystkich podłóg w mieszkaniu.

Ścinać włosów

Nie powinnaś tego robić, bo większość kobiet lepiej wygląda w długich puklach. On woli krótkowłose, jego problem. Ty zostawiasz sobie długie włosy, bo je lubisz, wyglądasz w nich kobieco i seksownie.  Nie ma co się oszpecać dla żadnego faceta.

Rezygnować z własnego zdania

Nie rezygnuj z niego, żeby go zadowolić. Nie uprawiasz seksu bez zabezpieczenia i tego się trzymasz. Nie daj sobie wmawiać, że jest to podziwianie czegoś fajnego zza szyby. Twoje zdrowie jest tutaj najważniejsze. Poza tym jeśli nie popierasz narodowców, masz święte prawo ich nie popierać. On nie powinien zmieniać twoich poglądów.

Rezygnować ze studiów i rozwoju

Chcesz zrobić sobie kurs informatyczny? To zapisz się na niego. Nie słuchaj faceta, któremu on przeszkadza. Żaden mężczyzna nie powinien ci zabraniać dokształcania się i poszerzania kwalifikacji zawodowych.

Dodaj komentarz