Seks

Czego nie wiecie o kobiecej seksualności?

Czego nie wiecie o kobiecej seksualności

Kobieca seksualność to temat, który mężczyźni powinni zgłębić, ponieważ tylko poznanie oczekiwań partnerki i jej podejścia do seksu, może pomóc w stworzeniu udanej relacji. O potrzebach erotycznych pań krąży wiele mitów. W związku z tym postanowiłyśmy pokazać, czego nie wiecie o kobiecej seksualności.

Też chcemy seksu

To nieprawda, że tylko mężczyźni mają ochotę na seks. Kobiety też potrafią mieć całkiem wysokie libido. To bardziej indywidualna cecha danej jednostki. Niektóre panie są bardziej pobudliwe, bo taki mają temperament. Lubią seks, bo sprawia im frajdę, pozwala się odprężyć i dostarcza mnóstwo endorfin, które wprawiają nas w stan radości. Stereotyp, że mężczyzna zawsze chce, a kobieta z reguły odmawia, powinien już dawno odejść do lamusa. Seks sprawia nam taką samą, a może nawet większą przyjemność, niż mężczyznom. Kto pisze i czyta najwięcej powieści erotycznych? Kobiety.

Czerpiemy z seksu więcej frajdy

Bo mamy bardzo wrażliwą, cienką skórę, której dotykanie jest odbierane jako niezwykle przyjemny bodziec. Kobiety lubią być dotykane podczas seksu, ponieważ dostarcza im to mnóstwo rozkoszy. Dlatego tak ważna jest dla nas gra wstępna połączona z bardzo intensywnym dotykiem i namiętnymi pocałunkami. To doskonały sposób na doprowadzenie nas do rozkoszy.

Od postawy mężczyzny zależy nasz apetyt na seks

To, czy mamy ochotę na seks, zależy od was, drodzy panowie. Jeśli świetnie całujesz, jesteś w tym niezwykle namiętny, nie ograniczasz się tylko do ust, ale też przechodzisz do szyi, dekoltu, to dostarczasz swojej partnerce mnóstwo frajdy. Jeśli seks z tobą jest bardzo dynamiczny i wybierasz pozycje, które pozwalają na przytulanie i pocałunki, ale też zapewniają głęboką penetrację, to kobieta zaczyna się pod tobą delikatnie wić i pojękiwać, bo jest jej z tobą bosko. Facet, który jest dobrym kochankiem, sprawia nam przyjemność, zawsze może liczyć na zaproszenie na seks. Bo kobieta pragnie go równie mocno jak on.

Jak definiujemy udany seks

Jako seks zaspokajający nasze potrzeby bycia pożądaną, dotykaną i pieszczoną. Nie chodzi tutaj, że musisz znać całą Kamasutrę, być we wszystkim perfekcyjny. Bardziej liczy się zgranie temperamentów. Ona lubi namiętnego kochanka, który dynamicznie ją dotyka, pieści i bardzo zmysłowo całuje. Jeśli to robisz, to już jesteś blisko wielkiego sukcesu, bo tak rozpalona kobieta, będzie się pod tobą wiła, gdy wybierzesz pozycję pozwalające łączyć głęboką penetrację z pocałunkami i dotykiem.

Lubimy być rozpalane

Kobieta musi zostać przez mężczyznę rozpalona. Może on tego dokonać na różne sposoby. Pisząc z nią pikantne SMS-y dotyczące seksu, na który chce się umówić. Mówiąc komplementy, dotykając jej. Ważne są też pieszczoty podczas gry wstępnej. My po prostu chcemy być dotykane, gdyż jest to dla nas szalenie przyjemne.

Lubimy włączać nowe rzeczy

Nie chodzi tutaj o skomplikowane pozycje, ale o to, by uprawiać seks w różnych miejscach. Na podłodze, na stojąco, na biurku, blacie, pralce, w wannie, samochodzie etc. Do tego dochodzą do tego jeszcze różne stroje zakładane na wspólną noc, próbowanie nowych, ale prostych pozycji.

Rozmowy o seksie nas rozpalają

Lubimy pisać z facetem o tym, jak mamy wielką ochotę na seks i że chcemy go uprawiać. Lubimy wymieniać się zdjęciami, pytać go o zdanie dotyczące ubioru. Taka wymiana wiadomości jest szalenie podniecająca.

Uwielbiamy ocieranie się o mężczyznę

To może wydawać się dziwne, ale lubimy ocierać się o mężczyznę podczas gry wstępnej. Im więcej pocierania, tym większą przyjemność czerpiemy. Dynamiczny dotyk, namiętne pocałunki, połączone z pocieraniem się o siebie, to szalenie podniecający zestaw, który dostarcza nam mnóstwo przyjemności.

Doskonały kochanek to namiętny kochanek

Im namiętniej całuje, im mocniej okazuje nam pożądanie, im szybsze tempo nadaje, tym lepiej oceniamy seks z nim. Uwielbiamy rozkoszować się namiętnością. Jeśli nam jej dostarczasz, to nie będziemy mogły przestać fantazjować o seksie z tobą.

Szybko nie znaczy źle

To, że wasz seks jest dynamiczny i kończy się tym, że dość szybko dochodzisz, nie oznacza nic złego. Kobiety lubią takie akcje, w których krew aż wrze od podniecenia i pożądania. Ważne, czy seks był namiętny. Czy dużo jej dotykałeś i namiętnie całowałeś, czy po wszystkim ją przytuliłeś. W szybkim dochodzeniu nie widzimy problemu, bo to jest całkiem podniecające dla wielu z nas.

Lubimy męską dominację, ale kontrolowaną

Lubimy, gdy jesteś zdecydowany, obejmujesz nas, namiętnie całujesz i zaczynasz dotykać po całym ciele. Lubimy twoje zdecydowanie w seksie, gdy przejmujesz kontrolę, ale tylko wtedy, gdy wiemy, że możemy w każdej chwili poprosić cię, abyś przestał. Krótko mówiąc, chcemy, abyś liczył się z naszym zdaniem, do niczego nas nie zmuszał, a gdy przejmujesz kontrolę i wszystko idzie zgodnie z naszymi wyobrażeniami, to jesteśmy szczęśliwe.

Lubimy kochanków, którzy nie są seksistami

Nie chcemy, aby możliwość proponowania seksu i inicjowania go była dostępna tylko dla mężczyzny. Pragniemy móc wyrażać otwarcie swoje pragnienia, fantazje i czasem przejąć kontrolę w sypialni, gdy najdzie nas taka ochota. Dobrze, aby mężczyzna nie miał nic przeciwko temu, że go dotykamy, przytulamy się do niego, czy go całujemy.

Lubimy się przytulić po seksie i porozmawiać

Po prostu już tak mamy i lubimy, gdy mocno nas przytulasz po seksie i chcesz z nami o czymś porozmawiać. Nie oczekujemy rozmów na poważne tematy, ale żebyś z nami po prostu pogadał.

Lubimy powtórkę tej samej nocy, ale rozumiemy, że jesteś zmęczony

Kobieta nieco inaczej przeżywa orgazm, niemal każda z nas jest gotowa do powtórki i chętnie odda się ponownie erotycznym igraszkom z mężczyzną, który jej zdaniem jest świetnym kochankiem. Panowie jednak czują się wyczerpani po orgazmie i potrzebują czasem chwili na regenerację. Rozumiemy, gdy jesteś zmęczony po seksie i chcesz spać. Nie robimy z tego problemu, dlatego nie przejmuj się, gdy opadłeś z sił, wystarczy o tym zwyczajnie powiedzieć.

Lubimy dynamiczny seks

Tak, on nie ma być perfekcyjny, ale dynamiczny i bardzo namiętny. Lubimy, gdy namiętnie nas całujesz i dotykasz po całym ciele. Taka szybka akcja jest szalenie podniecająca. Nie chodzi o to, że masz pomijać grę wstępną, tej potrzebujemy, by się rozgrzać, ale gdy czujemy ten dynamizm, gdy nas pieścisz, gdy nasze ciała się ocierają o siebie, to jesteśmy w siódmym niebie.

Lubimy, gdy czasem też wyjdziesz z inicjatywą

Fajnie, gdy możemy w każdej chwili wyjść z inicjatywą, bo mamy na ciebie wielką ochotę. Cóż, czasem przepełnia nas wielka potrzeba uprawiania seksu z tobą, po prostu nie możemy przestać o tym myśleć. Na samo wspomnienie zeszłej nocy, zaczynamy czuć przyjemne skurcze tam na dole. Dlatego cieszymy się, gdy jesteś otwarty i nie masz nic przeciwko, że zaproponujemy ci seks. Ale jest nam też niezwykle miło, gdy ty wychodzisz z inicjatywą i proponujesz seks. Dobrze, aby obie strony czuły chęć jego uprawiania.

Dodaj komentarz