Trendy urodowe ostro krytykowane przez mężczyzn

Trendy urodowe zawsze elektryzują kobiety i sprawiają, że chcemy je powielać. Nierzadko robimy to ślepo i podążamy za nimi owczym pędem. Dziś przedstawiamy trendy urodowe ostro krytykowane przez mężczyzn.

Długie, sztuczne paznokcie w pstrokatych kolorach

Długie paznokcie kojarzą nam się  z seksownym wyglądem dłoni, ale mężczyźni uważają, że stanowią zagrożenie dla ich pleców i nie tylko. W związku z tym, iż panowie nie znoszą sztuczności, odrzucają ich wszelkie tipsy i przedłużenia. Oni nie rozumieją też mody na paznokcie we wszystkich odcieniach tęczy.

Perfumy o męskich nutach

W niszowych perfumeriach coraz częściej można spotkać dość oryginalne, szyprowo-drzewne perfumy, które bardzo przypominają te stosowane przez mężczyzn.  Zdaniem facetów kobieta ma pachnieć kobieco i basta;) Najlepiej kwiatami.

Zbyt ciężki makijaż

Oczy w kolorze kłócącym się z odcieniem szminki. Za dużo podkładu, zbyt wiele pudru i kosmetyków do konturowania twarzy. Wszystko to przeraża mężczyzn i sprawia, że oceniają oni makijaż jako ciężki.

Sztuczne włosy

Masz takie włosy, jakie masz. Nie powinnaś go oszukiwać, dając iluzję długich, gęstych pukli, podczas gdy twoje nie grzeszą ani długością, ani gęstością. Zamiast doczepiać sobie sztuczne pasma, ciesz się z tego, co dała ci natura.

Chłopczyca

Mężczyźni nie cierpią krótkich włosów, niedbale wiszących koszul, spodni i płaszczy. W tej chwili przestań się oszpecać, choćbyś naśladowała najnowsze trendy Diora i Chanel.

Noszenie przesadnie powiększających staników

Owszem, czasem ciężko kupić coś miękkiego w sieciówkach, wszędzie są push-upy. Można jednak wybrać jak najmniej wypychający stanik i można kupić potrójnego push-upa, a na koniec doładować do niego jeszcze silikonowe wkładki.

Za duże okulary

Wiemy, że takie promują projektanci mody, ale kobiety źle w nich wyglądają. Nie szpeć się takimi wielkimi okularami przeciwsłonecznymi. Postaw na zgrabne, dopasowane do kształtu twojej twarzy.

Legginsy przy nadwadze

Jeśli cierpisz na sporą nadwagę, nie powinnaś nosić legginsów, bo zdaniem mężczyzn w ten sposób podkreślasz swoje mankamenty.  Do legginsów trzeba mieć zadbane, zgrabne pośladki tak, aby nic się nie rozlewało. No i zapomnijmy o legginsach, spod których widać bieliznę.

Superdziwne ubrania

Są teraz modne, zwłaszcza niektóre sieciówki promują takie kiepsko prezentujące się marynarki i sukienki, które rzekomo wpisują się w najnowsze trendy. Mężczyźni mają dość superdziwnych ubrań, które może są modne, ale też szkaradne i odbierają ci kobiecość.