Seks

Te rzeczy kompletnie nie obchodzą faceta w łóżku

Te rzeczy kompletnie nie obchodzą faceta w łóżku

Kobiety często przeżywają każdą niedoskonałość i potrafią z jej powodu zrezygnować z seksu. Chyba każda z nas nie poszła przynajmniej raz do faceta na noc, bo nie miała perfekcyjnie ułożonych włosów.

Czy masz pełny makijaż

Kobiety często martwią się, że nie zdążyły nałożyć pełnego makijażu, gdy on przyjechał przed czasem. Potrafimy się tym katować i zastanawiać się, czy on już dostrzegł wszystkie nasze wady, czy dopiero dostrzeże. A panowie aż tak nie przywiązują wagi do naszego makijażu.

Czy mruczysz czy głośno pojękujesz

Nie ma znaczenia, jaka jest skala wydawanych przez ciebie dźwięków. Możesz cicho mruczeć lub głośno krzyczeć. Ważne, by on wiedział, że sprawia ci przyjemność swoimi pieszczotami i umiejętnościami.

Czy masz oponkę na brzuszku

Faceci podczas seksu skupiają się na rozkoszy, a nie na ocenie twojej oponki, nadmiaru tłuszczyku na udach etc. On w ogóle często nie wie, czym jest cellulit, więc nie zaprzątaj sobie nim głowy.

Jak dużo czasu zajmuje ci dochodzenie

Jeśli potrzebujesz więcej czasu na osiągnięcie orgazmu, nie masz powodu do wstydu. On chętnie ci go da, bo zależy mu na obopólnej satysfakcji. Nie wstydź się też, gdy dojdziesz po chwili i wyjdziesz na bardzo napaloną oraz niegrzeczną.

Twoja mimika w trakcie orgazmu

Pewnie myślisz, że wyglądasz wówczas głupio lub fatalnie. Tymczasem fakty są takie, że on lubi patrzeć na twoją twarz, gdy szczytujesz.  Nie ma dla niego znaczenia, czy wygląda wówczas perfekcyjnie.

Odgłosy, jakie wydają wasze ciała

W pochwie czasem jest troszkę powietrza, co może wydawać dźwięki podobne do wydalania gazów. To całkiem normalne, podobnie jak odgłos ślizgania. Nie krępujcie się niczego, co fizjologiczne i naturalne.

Twoje rozstępy i tłuszczyk

Nie mają dla niego żadnego znaczenia, gdy obydwoje dochodzicie po bardzo żywiołowym i namiętnym seksie. Faceci nie są takimi krytykami, gdy lądują z kobietą w łóżku, jak wydaje się wielu z nas.

Twoja fryzura

Nie ma znaczenia, czy jest perfekcyjna, nawet jak się trochę wygniecie w łóżku, to on nie stwierdzi nagle: jak paskudnie wygląda. Zdaniem mężczyzn potargane włosy są sexy.

Dodaj komentarz