co kręci mężczyzn w kobietach

Z racji tego, że interesuje nas męskie zdanie, postanowiłyśmy znowu porozmawiać z naszymi kolegami i zapytać ich o kilka kwestii.  Efekt? Wiemy już, że to w kobietach kręci mężczyzn. Jesteś ciekawa? Zapraszamy do lektury.

Długie, zgrabne nogi

Mam fioła na punkcie długich, zgrabnych kobiecych nóg. Na łydki zwracam uwagę, gdy kobieta zakłada szpilki. Buty na wysokim obcasie mają jeszcze jedną zaletę. Gdy w nich chodzicie, poruszacie seksownie pośladkami. Po prostu nie można oderwać od nich oczu, bo mięśnie są wciąż napięte. Do szaleństwa doprowadza mnie widok kobiecego uda, dlatego kocham króciutkie sukienki i spódniczki. Niech będą dzięki temu, kto je wymyślił.

Płaski brzuch

Ja z kolei lubię płaskie, miękkie brzuchy u kobiet. Gdy widzę, że jest naturalnie szczupła, ale nie wygląda jak kulturystyka z siłki, to jestem w siódmym niebie. Uwielbiam tę część kobiecego ciała za delikatność.

Długa szyja

Nic nie działa na mnie tak jak zgrabna, długa kobieca siła. Im szczuplejsza, tym lepiej, bo to znaczy, że jest ultrawrażliwa na pocałunki. Poza tym mam słabość do drobnych kobiet. Przy nich czuję się jak bohater, ponieważ  wzbudzają we mnie instynkt opiekuńczy.

Jędrny biust i sterczące brodawki

Lubię kobiece piersi, nie muszą być duże. Ważne, aby były jędrne i nie podlegały bezlitosnemu prawu grawitacji. Zwracam też uwagę na brodawkę, ta powinna być różowiutka lub lekko brązowa, nie za duża, ale też nie za mała. By odznaczała się pod bluzką, gdy kobieta nie ma na sobie stanika.

Oczy i uśmiech zwierciadłem kobiety

Dla mnie najważniejsze są oczy i uśmiech. Podobają mi się kobiety o jasnych tęczówkach, ale brązowookie też mają szanse, jeśli zobaczę w ich oczach ten błysk.  Szukam pogodnej partnerki o promiennym uśmiechu, którym zarażałaby innych.

Długie włosy

Długie, ciemne i gładkie włosy to atrybut kobiecości, panie, z którymi spotykałem się, zawsze takowe miały. Może i długie włosy nie są wygodne, ale są seksowne i odróżniają was od mężczyzn, dlatego powinnyście o nie dbać, a nie stawiać na szybkie mycie i suszenie.