Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

The Inkey List Hyaluronic Acid, czyli serum z kwasem hialuronowym

The Inkey List Hyaluronic Acid

Kwas hialuronowy tak naprawdę nie jest kwasem, lecz cząsteczką o długim łańcuchu, która posiada zdolność do wiązania cząsteczek wody. Nasz organizm sam wytwarza ten związek, dzięki czemu nasza skóra jest jędrna i gładka. Jednak z czasem kwasu hialuronowego powstaje coraz mniej, przez co cera ulega odwodnieniu. Na szczęście związek ten można dostarczyć z zewnątrz i tym samym przyczynić się do zwiększonego wiązania wody w komórkach skóry, co z kolei przekłada się na jej wygładzenie i napięcie. Jak w testach redakcyjnych sprawdziło się serum z kwasem hialuronowym The Inkey List Hyaluronic Acid?

Serum z kwasem hialuronowym

The Inkey List Hyaluronic Acid zawiera 2% czystego kwasu hialuronowego. Co ważne, mamy tutaj do czynienia z mieszanką drobno-, średnio- i wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego. W rezultacie kwas hialuronowy zawarty w serum doskonale wchłania się w każdej warstwie skóry, zapewniając jej optymalny poziom nawodnienia.

Nawet tłusta skóra potrzebuje kwasu hialuronowego

Czy wiesz, że odwodnieniu może ulec nawet skóra tłusta? W rezultacie nawet na niej mogą malować się bruzdy, które z czasem pogłębiają się, tworząc stałe zmarszczki, które dodają nam lat.  Stosując regularnie The Inkey List Hyaluronic Acid, zauważyłyśmy spłycenie bruzd na twarzy. Skóra stała się wyraźnie bardziej napięta i gładka, co przełożyło się na młodszy i bardziej promienny wygląd.

The Inkey List Hyaluronic Acid

Serum o lekkiej konsystencji

The Inkey List Hyaluronic Acid bardzo dobrze się wchłania, nie powoduje przy tym zapychania, produkt sprawdził się nawet na tłustej cerze z tendencją do powstawania niedoskonałości. Jest to kosmetyk, po który może sięgnąć każda z nas, niezależnie od rodzaju cery.

Zwiększenie syntezy kolagenu

The Inkey List Hyaluronic Acid zawiera  też Peptyd Matrixyl 3000, który przyczynia się do stymulacji syntezy kolagenu, podstawowego białka budulcowego skóry, które odpowiada za jej elastyczność. Niestety, z wiekiem jego produkcja zostaje zmniejszona. Na szczęście można ją zwiększyć dzięki składnikom takim jak Peptyd Matrixyl 3000, który znajdziemy w serum The Inkey List Hyaluronic Acid.

 

The Inkey List Hyaluronic Acid jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 26 zł.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz