Kultura Styl życia

Ta miłość – K.J. Wilk

Ta miłość

Ta miłość stanowi debiut literacki K.J. Wilk, jest to książka, która łączy w sobie elementy romansu i powieści obyczajowej. Historia w niej ukazana ma otwarte zakończenie, przez co istnieje prawdopodobieństwo, że doczekamy się kontynuacji.  Dlaczego warto sięgnąć po książkę pt. Ta miłość?

Kobieta, która postanawia odmienić swoje życie

Główną bohaterką powieści Ta miłość jest Klara, która przyszła na świat na Śląsku. Kobieta postanawia całkowicie odmienić swoje życie. W tym celu rozstaje się z toksycznym partnerem i udaje się do Warszawy, gdzie w jednej ze szkół podstawowych rozpoczyna pracę jako nauczycielka języka angielskiego.  Klara pragnie ułożyć swoje życie na nowo i odnaleźć szczęście w nowym miejscu. Główna bohaterka nawiązuje nowe znajomości.  Czy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia?

Nieoczekiwany wypad na Mazury

Wraz z nadejściem wakacji Klara otrzymuje atrakcyjną propozycję. Marcel, przyjaciel Sandry, zaprasza obie dziewczyny na Mazury do domu Marcina.  Klara początkowo nie chce wyjeżdżać do obcego mężczyzny, jednak za namową przyjaciółki w końcu zgadza się. Marcin wydaje się zafascynowany Klarą. Czy tak jest w rzeczywistości? Co wyniknie ze znajomości tych dwojga? Czy zawsze warto dawać szansę rodzącemu się uczuciu? Czy Marcin nadaje się do życia w związku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Ta miłość.

Lekka powieść obyczajowa

K.J. Wilk zaliczyła niezwykle udany debiut literacki. Jej książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Jest ona stosunkowo cienka, przez co autorka nie męczy czytelnika długimi opisami, które często są zbędne.  Na korzyść książki należy zaliczyć fakt, iż jej akcja została osadzona w Polsce. Ostatnio panuje moda na opisywanie życia Amerykanów przez polskie pisarki.

Komentarze (3)

Rosia58

4 lata temu

Mam nadzieję, że główna bohaterka nie sparzy się po raz kolejny na facecie. Tych lepiej trzymać na dystans, bo nigdy nie wiadomo, na jakiego casanovę się trafi.

Lanza

4 lata temu

Nie każdy mężczyzna zasługuje na to, aby obdarzyć go zaufaniem. Lepiej go dobrze poznać, zanim się do niego zbliżymy.

Zostaw komentarz