Styl życia

Szukasz nietypowych zaproszeń ślubnych? Podpowiadamy, gdzie znaleźć takie, które będą idealnie wpasowywać się w motyw przewodni twojej imprezy

Szukasz nietypowych zaproszeń ślubnych

Алекке Блажин z pexels

Planujecie ślub według motywu przewodniego? Z pewnością zatem staracie się odpowiednio dobrać każdy detal. Wyzwanie jest jeszcze większe, jeśli wasz motyw przewodni jest raczej nietypowy. Jeśli zastanawiacie się, czy zaproszenia na ślub powinny być jednym z takich dopasowanych detali, sprawdźcie, co zrobić i gdzie szukać, by okazały się doskonałym elementem pasującym do całości!

Ślub według motywu przewodniego – same korzyści!

Przyjęcie ślubne urządzone według motywu przewodniego to świetny i bardzo modny pomysł. Łatwo wtedy zachować spójną estetykę i utrzymać dobry ton w każdym aspekcie tak rozbudowanej przecież imprezy. Wrażenie, jakie pozostawia na gościach i samych nowożeńcach spójnie zorganizowane wesele jest niezapomniane. Warto budować je już na etapie zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia na ślub zapowiedzią motywu

Wybierając zaproszenia na ślub pewnie macie już gotową koncepcję w głowie, a zapewne także zorganizowane większość kluczowych elementów. Dla gości jednak to wszystko jest przecież jeszcze tajemnicą. Dobierając zaproszenie do stylu imprezy, wprowadzasz gości w klimat waszego przyjęcia weselnego. Niekoniecznie musi to oznaczać dosłownie odnotowaną zapowiedź, raczej subtelny sygnał. Zaproszeni otrzymają po prostu piękną kartkę, a dopiero podczas waszego wielkiego dnia zauważą, jak zręcznie zasugerowaliście przewodnią estetykę. To bardzo eleganckie rozwiązanie!

Gdzie szukać wyjątkowego zaproszenia na ślub?

Dopasowanie zaproszenia do motywu imprezy jest o tyle łatwe, że na tym etapie przygotowań główny zarys macie już ustalony. Z drugiej strony może to oznaczać, że staniecie przed rozterką, gdzie kupić zaproszenia ślubne. Sprawa komplikuje się, jeśli zdecydowaliście się na bardzo zindywidualizowany motyw przewodni. Większość dużych, sieciowych sklepów z akcesoriami ślubnymi nie zawiera w swojej ofercie nietypowych zaproszeń ślubnych, które wpasowałyby się w wasze oczekiwania. W takiej sytuacji warto poszukać trochę głębiej i rozejrzeć się za sklepami bardziej zorientowanymi na dopasowanie do życzeń klienta, np. ArtMA.

zaproszenia ślubne

Zaproszenie na ślub z laserową wycinanką dostępne na ArtMA.pl

 

Dlaczego warto wybrać dobry sklep z zaproszeniami na ślub?

Być może mieliście już okazję się przekonać, że w przypadku organizacji swojej najważniejszej imprezy nieraz warto poświęcić nieco czasu na detal. Do kompletnej całości istotne mogą być właśnie takie decyzje jak wybór sklepu z papeterią ślubną. Sklepy z szeroką ofertą indywidualizacji zamówień dają wam większą gwarancję, że odnajdziecie rozwiązania jak najbliższe waszej koncepcji. Nawet jeśli obrany przez was motyw przewodni nie należy do najbardziej udziwnionych, dobry sklep z papeterią da wam wybór, dzięki któremu unikniecie rozwiązań banalnych.

Jak utrzymać motyw przewodni od zaproszenia na ślub po oczepiny?

Jak wspomnieliśmy wyżej, motyw przewodni przyjęcia weselnego nie musi być wyrażany bardzo dosłownie. Wystarczy, jeśli zasugeruje go jakiś element zaproszenia. I tak na przykład klimat rustykalnych zaproszeń ślubnych można osiągnąć na wiele różnych sposobów – może to być koronkowa wycinanka, charakterystyczny, roślinny motyw albo ozdobienie kartki nietypowym materiałem, np. sznurkiem. Doskonałą, estetyczną odpowiedzią na tę sugestię będzie, jeśli ten sam detal powtórzy się potem w wystroju. Przykładowo – jeśli na zaproszeniu będzie kokardka ze sznurka, idealnie, jeśli takimi samymi będą później przewiązane serwetki. Drobnymi elementami stworzycie niepowtarzalną całość!

zaproszenia na ślub

Rustykalne zaproszenie na ślub w etui z ArtMA.pl

Dodaj komentarz