Uroda

Szampon do włosów wypadających

Szampon do włosów wypadających

Grafika dostarczona przez partnera

Wypadanie włosów to powszechna przypadłość, która dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Przyczyn takiego stanu może być wiele, a do najczęstszych należą zaburzenia hormonalne, choroby skóry, stres, niedobór witamin czy osłabienie organizmu. Jeżeli problem ten dotyczy również Ciebie, z pewnością zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby zagęścić fryzurę oraz poprawić kondycję swoich włosów. Nie musisz szukać daleko! Wystarczy, że postawisz na produkty, w których wykorzystywane są nowatorskie technologie, takie jak nanocząsteczki. Dowiedz się o nich więcej!

Jaki powinien być szampon do włosów wypadających? 

Chociaż mogłoby się wydawać, że szampon służy jedynie do mycia skóry głowy i włosów, jego rola w pielęgnacji kosmyków jest nieoceniona. Źle dobrany oraz słabej jakości produkt może przyczynić się do pogłębienia problemu wypadających włosów. Jednak często nawet szampony z wyższej półki nie są w stanie przynieść pożądanych rezultatów. Dlaczego? Co prawda, zawierają w swoim składzie wiele składników aktywnych, ale dostępne są one w takiej formie, która nie jest w stanie oddziaływać na najważniejsze elementy włosa, czyli te, w których zachodzą procesy biochemiczne. Mowa tutaj o cebulkach ukrytych głęboko pod skórą, które bezpośrednio odpowiadają za długotrwałość włosów oraz ich kondycję. Zwykłe szampony dostępne na sklepowych półkach działają w sposób okluzyjny, czyli jedynie wygładzają tę część włosa, która wystaje nad powierzchnię skóry. Nie zapewnia to jednak trwałych efektów, a tym bardziej nie ogranicza wypadania włosów. Czy więc produkty stosowane do pielęgnacji włosów nie mają żadnego sensu? Oczywiście, że nie! Istnieje grupa kosmetyków, które naprawdę działają!

Szampon do włosów wypadających Hair Cure

Grafika dostarczona przez partnera

Odkryj moc nanotechnologii!

Wykorzystanie nanotechnologii w kosmetykach jest prawdziwym przełomem! To silnie rozwijająca się dziedzina, która polega na otrzymywaniu cząsteczek o bardzo małym rozmiarze – rzędu nanometrów, czyli mniejszych od komórek ludzkich. Dzięki nim substancje aktywne zawarte w szamponie nie zatrzymują się na powierzchni naskórka, ale wnikają głęboko aż do skóry właściwej oraz układu limfatycznego. Ich wysoka przenikalność sprawia, że mogą konkurować z zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia igłowa. Właśnie dzięki tej nowatorskiej technologii szampony Hair Cure poprawiają kondycję włosów oraz zapobiegają ich wypadaniu. Posiadają nie tylko 1, ale 5 patentów, co przekłada się na ich wysoką skuteczność. Znajdują się w nich między innymi unikalne peptydy biomimetyczne oraz wyciągi z alg oraz roślin, takich jak morwa biała czy sosna gęstokwiatowa. 

Hair Cure

Grafika dostarczona przez partnera

Szampon do włosów wypadających Hair Cure – czym się wyróżnia?

Dlaczego jeszcze szampon do włosów wypadających Hair Cure to dobry wybór? Został on wzbogacony o składniki takie jak pantenol, kwas salicylowy, mocznik oraz klimbazol, które mają działanie kojące, przeciwłupieżowe oraz złuszczające naskórek. Odpowiednio dobrane pH oraz naturalny detergent pochodzenia naturalnego nie podrażniają osłabionych włosów. Starannie skomponowany skład sprawia, że są one chronione przed promieniowaniem UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Efekty kuracji, w postaci tysiąca nowych włosów, czyli tzw. baby hair oraz zagęszczenia fryzury widoczne są już po 4 tygodniach stosowania produktu!


Dodaj komentarz