Stymulator dla dojrzałych kobiet
Stock.Adobe.com, grafika dostarczona przez partnera

W sklepach erotycznych znajduje się tak wielki wybór produktów, że trudno się zdecydować na ten jeden konkretny. Zwłaszcza, jeśli nie mamy większego doświadczenia w używaniu gadżetów erotycznych. Podpowiadamy, na jaki stymulator się zdecydować!

Dla miłośniczek klasycznych zabaw

Mimo wciąż rozwijającej się oferty sklepów erotycznych, królem gadżetów kobiecych pozostaje wibrator. Z tym, że obecne wibratory znacząco różnią się od tych, które były modne jeszcze kilkanaście lat temu. 

Oprócz tzw. magic wands, czyli magicznych różdżek, dużą część oferty stanowią wykonane z przyjemnych w dotyku, bezpiecznych materiałów fizjologiczne ukształtowane dildo. Ich kształt został dopasowany do naturalnych krzywizn kobiecej pochwy tak, by stymulować najbardziej unerwione miejsca. 

Wibratory różnią się od siebie także wielkością. Mały wibrator ma naprawdę wiele zastosowań. Może być wykorzystany w sposób tradycyjny, do stymulacji pochwy, ale również łechtaczki. Sprawdza się nawet do masażu… karku. Jego plusem jest to, że można go zabrać zawsze i wszędzie, ponieważ jego niewielkie rozmiary zapewniają dyskrecję.

Mały wibrator

Stock.Adobe.com, grafika dostarczona przez partnera

Duże wibratory to propozycja dla pań, które potrzebują intensywnej stymulacji. Są zdecydowanie mniej dyskretne, ale też pozwalają na osiąganie szczytów rozkoszy. 

Dla odważnych poszukiwaczek nowych doznań

Jeżeli czujemy, że mamy ochotę na nowe przygody, warto wyjść poza kategorię klasycznych wibratorów i masażerów. Dobrym sposobem na urozmaicenie życia erotycznego jest wypróbowanie stymulatorów analnych: nie ma potrzeby decydować się na seks analny, jeśli nie czujemy takiej potrzeby. Ale stymulacja niewielkim, dopasowanym do tego celu wibratorkiem analnym potrafi uzależnić!

Dodatkowo warto przemyśleć zaproszenie do swojej sypialni akcesoriów spod znaku BDSM: kajdanki, pejcze, łapki do dawania klapsów czy pejcze to tylko niektóre z nich. Każdy sklep BDSM ma w swojej ofercie tzw. zestawy startowe: można je zakupić bez problemu również online i przekonać się, czy zabawy z „50 twarzy Grey’a” to coś dla nas.

sklep BDSM

Stock.Adobe.com, grafika dostarczona przez partnera

Pewniak, który zachwyci każdą kobietę

No dobrze, ale czy istnieją gadżety erotyczne, które „na pewno” się sprawdzą w każdym przypadku? Doświadczenia wielu milionów kobiet na całym świecie pokazują, że jak najbardziej. Prawdziwym hitem ostatnich lat są tzw. masażery powietrzne do stymulacji łechtaczki. Są niewielkie, bardzo estetycznie wykonane, a ich niesamowita moc oparta jest na używaniu fali powietrza do pobudzania łechtaczki na kilka sposobów. 

Oprócz masażerów powietrznych, gadżetem, który bezwzględnie powinien znaleźć się w sypialni każdej kobiety, są dobrej jakości lubrykanty. Najlepiej, aby były wykonane na bazie wody, ponieważ takie są najbardziej bezpieczna dla zdrowia i nie stanowią zagrożenia dla zabawek erotycznych.

Niezależnie od gadżetu, na jaki się zdecydujemy, warto pamiętać, że zakupy w sprawdzonym, renomowanym sex shopie online są dyskretne i bezpieczne. Paczki przychodzą opakowane w szary karton, bez jakichkolwiek informacji pozwalających na identyfikację zawartości paczki.