Uroda

Sprawdzone sposoby na relaks poza miastem w wakacje

Sprawdzone sposoby na relaks poza miastem w wakacje

Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Nie każda z nas może  pozwolić sobie na długi urlop w okresie wakacyjnym. Choć żar leje się z nieba, pogoda zachęca do wypoczynku nad wodą, wiele z nas spędza czas w biurze. Po powrocie z pracy dokucza nam zmęczenie i z każdym kolejnym dniem odczuwamy większy spadek energii. Na szczęście nie potrzeba urlopu, by podładować akumulatory. Wystarczy, że wyjedziesz z miasta  choć na  kilka dni. Przedstawiamy Wam sprawdzone sposoby na relaks poza miastem w wakacje.

Już dziś skorzystaj z naszych inspiracji.

 

Aby odpocząć, musisz zmienić otoczenie

Oczywiście, lepiej byłoby wyjechać na dwa tygodnie do jakiegoś malowniczego zakątka i całkowicie zapomnieć o pracy oraz codziennych zmartwieniach. Niestety, nie zawsze jest to takie proste i jest na to czas W niektórych branżach bardzo trudno o urlop w środku wakacji. Na szczęście istnieją weekendy, które dla większości z nas są czasem wolnym od pracy. Aby odpoczynek okazał się efektywny, należy zmienić otoczenie. Pojechać w miejsce, w którym zapomnisz o całym świecie.

Talaria Resort & Spa
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Oaza ciszy i spokoju

Talaria Resort & Spa to malowniczy obiekt mieszczący się w Trojanowie w województwie mazowieckim. To miejsce, w którym panuje cisza i spokój. Te dwa czynniki odgrywają kluczową rolę w wakacyjnym relaksie.

Spędź urlop w pałacu

Sercem Talarii jest XIX-wieczny Pałac, który został odrestaurowany i zaprojektowany z myślą o komforcie gości.  Składa się on z części hotelowej, gastronomicznej i strefy SPA. Talaria Resort & Spa oferuje 34 wyjątkowe pokoje zlokalizowane w Pałacu i Pawilonie Parkowym. W każdym z nich znajdziemy gustowne i stylowe meble. Pokoje zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu inspiracji, jakie dały  wyjątkowe kobiety. Za sprawą połączenia nowoczesnych rozwiązań z odrestaurowanymi meblami, uzyskano niezwykłe wnętrza.

Zrelaksuj się w  Strefie Aqua

Do dyspozycji gości jest basen z przeciwprądem i podwodną muzyką, w którym można popływać, zapominając o codziennych troskach. Strefa Wellness obejmuje też jacuzzi o wymiarach 2,5 na 6 m, w którym można wygodnie usiąść  i spędzić miło czas na rozmowie z towarzyszem podróży.

basen z przeciwprądem
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Zadbaj o ciało

Dla osób, które pragną pozbyć się toksyn z organizmu, zaprojektowano kompleks saun,  w tym łaźnię parowo-błotną, strefę dla zmysłów z sauną kamienną,  sauną infrared oraz misy do kąpieli stóp wg doktora Kneippa.

Odpręż się w domku ziołowym

Sporą atrakcją dla gości, którzy przyjadą do Talaria Resort & Spa, jest też domek ziołowy, w którym można skorzystać z inhalacji.

Przywróć skórze jędrność

Wakacyjnemu relaksowi sprzyjają też zabiegi na twarz i ciało dostępne w Strefie SPA. W jej skład wchodzi aż 12 gabinetów. Zabiegiem szczególnie godnym uwagi jest Soft Pack, który polega na wykonywaniu okładów na ciało w wannie, w której unosisz się na wodzie. Z myślą o miłośnikach wyjątkowych masaży do oferty Strefy SPA zaproponowano masaż w gabinecie Quarz, w którym znajduje się specjalne łóżko wypełnione ciepłym piaskiem kwarcowym.

masaż Quarz
Zdjęcie przekazane przez Talaria Resort & Spa

Pamiętaj, że ruch to zdrowie

Jeśli w wakacje pragniesz popracować nad kondycją, koniecznie musisz odwiedzić Strefę aktywności w Talaria Resort & Spa. W jej skład wchodzi  sala cardio. Dla miłośników aktywnego wypoczynku jest też dostępna 5-kilometrowa trasa do nordic walking i biegania oraz wyznaczona trasa rowerowa.

Więcej informacji na temat Talaria Resort & Spa znajdziesz na  http://www.talaria.pl/.

Zapraszamy do rezerwacji pobytu.

Do zobaczenia w Trojanowie.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz