Seks

Sprawdź, czy ona cię pragnie

sprawdź czy ona cię pragnie

Zastanawiasz się, jak ona podchodzi do waszej relacji. Czy bardziej widzi w tobie przyjaciela, z którym może od czasu do czasu porozmawiać na różne tematy. A może jesteś dla niej kimś więcej. Wymarzonym facetem, idealnym kandydatem na partnera i upragnionym kochankiem. Sprawdź, czy ona cię pragnie.

Dotykanie ręki

Mężczyźni często nie wiedzą, jak sprawdzić, czy są tylko kolegami, czy kimś więcej. Boją się wyjść przed szereg. Tymczasem można zacząć od gestów, które są na tyle neutralne, że nie oberwie się za nie zbyt mocno. Nie odkrywa się też zanadto swoich uczuć, narażając się na odrzucenie. Warto zacząć od dotyku dłoni. Jeśli ona zareaguje pozytywnie, można przejść dalej.  Jeśli jej się to nie spodoba, na pewno to wyczujesz.

Dotykanie kolana

Kobiety rzadko pozwalają na to, aby mężczyzna dotykał ich kolana. Co innego przyjaciółka, która sporo gestykuluje czy koleżanka z pracy, z którą wraca się wspólnym autobusem.  One mogą dotykać tej części ciała, bo są kobietami. Mężczyzna, któremu pozwalamy na muskanie kolana, musi być kimś wyjątkowym.

Obejmowanie pleców

Idziecie razem, wychodzicie z lokalu, połóż delikatnie rękę na jej plecach, jeśli nie będzie protestowała, możesz przejść do kolejnego etapu. Kobiety rzadko pozwalają sobie na tak dalece posuniętą eskalację dotyku, jeśli nie są zainteresowane mężczyzną w sensie erotycznym.

Obejmowanie w talii

Jeśli obejmiesz ją w talii, a ona pozytywnie to przyjmie, to dobry znak. Zawsze możesz zacząć od żartu: poczekaj, dzisiaj idziemy tą drogą, nie tą, co zwykle i ją nakierowujesz, ale potem już nie puszczasz, chyba że jej reakcja jest wyraźnie negatywna.

Pocałunek w usta

Jeśli kobieta pozwala się pocałować w usta i odwzajemnia pocałunek, to znaczy, że ją kręcisz. Im bardziej erotyczny i zmysłowy pocałunek, tym mocniej cię pragnie.  Kobiety wysyłają tutaj jednoznaczne sygnały. Gdybyś nie był w jej typie, nie pozwoliłaby się pocałować.

Całus w szyję

Jeśli pozytywnie na niego zareaguje, możesz być pewny, że myśli o tobie w kontekście seksualnym, a nie czysto koleżeńskim.  Pocałunek w szyję jest bardzo erotyczny, a zarazem subtelny i kobiety lubią, gdy mężczyzna, który im się podoba, całuje je właśnie w ten sposób.

Komplementy nt. wyglądu

Powiedz jej  jakieś miłe słowa na temat wyglądu, np., że ta sukienka świetnie podkreśla jej kształty.  Jeśli się ucieszy, to widać, że działasz na nią. Jeśli się zmiesza, ukróci twoje komplementy, to znaczy, że przesadziłeś. Ale to nic takiego, mówiąc jej miłe rzeczy, nie ryzykujesz odrzucenia.

Instrukcja dotycząca stroju

Powiedz jej, w czym chciałbyś ją zobaczyć, bo uważasz, że taki strój jej pasuje. Jeśli kobieta wysłucha twojej opinii i rzeczywiście założy takie ubranie, to znak, że chce ci się podobać.  Mówiąc o stroju, nic nie ryzykujesz. Przecież to żadne wyznawanie miłości.

Ta bielizna jest idealna dla ciebie

Jeśli czujesz, że jest naprawdę gorąco, zawsze możesz stwierdzić w trakcie oglądania filmu, że w takiej bieliźnie też by wyglądała super. To miłe wyznanie o delikatnym zabarwieniu erotycznym, które działa na większość kobiet, które są zainteresowane czymś więcej niż koleżeństwem. Kiedy kobieta cię pragnie, to pożąda też takich kulturalnych, ale dających do myślenia wyznań.

Dodaj komentarz