Zdrowie

Sposoby na seksowne pośladki

sposoby na seksowne pośladki

Zgrabne pośladki są dzisiaj w cenie. Modę na nią rozpoczęła Kim Kardashian.  Mężczyźni lubią zgrabne, kobiece pośladki. Dla wielu z nich to prawdziwy fetysz porównywalny z zamiłowaniem do pończoch.  Nie musisz mieć jednak pupy w rozmiarze XL, by podobać się facetom. Przedstawiamy sposoby na seksowne pośladki.

Po pierwsze, dieta

Musisz pamiętać, że to, jak wyglądają twoje pośladki, zależy od hormonów i diety.  Naukowcy odkryli, że cellulit, który wpływa negatywnie na odbiór kobiecej pupy, ma uwarunkowanie hormonalne. Jeśli nie masz problemów endokrynologicznych, nie będziesz miała cellulitu lub będzie on minimalny.  Ważna jest też odpowiednia dieta. Należy w niej uwzględnić sporą ilość owoców i warzyw oraz co najmniej 2 litry wody dziennie.  Tak, produkty roślinne dostarczają cennych owoców i minerałów, od których zależy stan naszej skóry. Organizm zaś należy nawadniać od wewnątrz, wypijając co najmniej 2 litry niegazowej wody dziennie.  Ważne jest też spożycie nabiału, który stanowi bogate źródło białka. Unikaj natomiast fast foodów i słodyczy.  Dostarczają one wyłącznie pustych kalorii, które w organizmie zamieniają się w tłuszcz, co może sprawiać, że twoje pośladki stracą apetyczny wygląd.

Po drugie, ruch

Tak, musisz się ruszać. Siedzący tryb życia deformuje pośladki i osłabia mięśnie pośladkowe. Jeśli w ogóle się nie ruszasz, wszędzie jeździsz samochodem, to musisz liczyć się z oklapniętą pupą. Naprawdę warto o tym pomyśleć zawczasu, zanim obejrzysz się w lustrze, widząc nieestetyczny, rozlewający się naleśnik.

Po trzecie, ćwiczenia

Część kobiet ma szczęście, nie muszą one nic robić, by cieszyć się seksownymi pośladki.  Jeśli nie należysz do tego grona, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Pośladki to nie jest coś, z czym w ogóle nie da się zrobić przez ograniczenia genetyczne. Można je nieco powiększyć, regularnie ćwicząc z instruktorkami fitnessu, np. odpalając filmik w serwisie Youtube.  Aby pośladki rosły i się zaokrąglały, musisz dostarczać organizmowi odpowiednich ilości białka, jedząc mięso, jajka, nabiał i rośliny strączkowe. Możesz oczywiście zrezygnować z mięsa na rzecz białego twarogu.  Piękne pośladki to nie tylko domena mięsożerców. Białko stanowi podstawowy budulec mięśni, więc musisz go dostarczyć, aby twoje pośladki podczas ćwiczeń rosły.

Po czwarte, masaż i peeling

Musisz usprawnić krążenie w pośladkach. Pomoże ci w tym regularny masaż z wykorzystaniem specjalnego rollera i peeling np. cukrowy. Złuszcza on martwy naskórek i usprawnia przepływ limfy. Jeśli zatrzymuje się ona w organizmie, to sprzyja to powstawaniu cellulitu.

Dodaj komentarz