Polecamy!

Boję się ją stracić

boję się ją stracić

Gdy mężczyzna zakocha się na maksa, często odczuwa silny lęk. Zaczyna dręczyć go strach na samą myśl, że może stracić ukochaną kobietę, na której tak mu zależy.  Jeśli myślisz sobie od czasu do czasu: boję się ją stracić, już teraz możesz zacząć działać tak, aby nigdy do tego nie dopuścić.

To, czy stracisz kobietę, którą kochasz z wzajemnością, w pewnym zakresie zależy od ciebie. Owszem, w życiu różnie bywa, ale wielu katastrofom można zapobiec, bo sami je na siebie ściągamy. Poniżej podpowiadamy, co powinieneś, a czego nie  możesz robić, jeśli chcesz z nią być jak najdłużej.

Unikaj pokus prowadzących do zdrad

Bardzo często związki rozpadają się przez zdradę jednego z partnerów.  To niszczy zaufanie, jakim obdarzyła cię kobieta. Jeśli nie chcesz jej zawieść, a przez to stracić, unikaj pokus prowadzących do zdrad. Nie spotykaj się z innymi kobietami w celach innych niż służbowe i koleżeńskie. Naucz się doceniać to, co masz. Twoja dobra postawa zaowocuje tym, że ona także będzie chciała być wobec ciebie w porządku. Jeśli np. zabierzesz ją na spotkanie z koleżanką, to ona nie będzie sama spotykać się ze swoimi kolegami, tylko weźmie cię ze sobą.

Spędzaj z nią czas

Zabierz ją czasem na wycieczkę za miasto, pójdźcie razem do zoo, do kina, gotujcie razem kolację, sprzątajcie itp. Czas spędzony wspólnie sprawia, że druga osoba pozostaje nam bliska i nie musimy szukać bliskości u innych ludzi. Poza tym spędzanie razem czasu, nie chodzi o to, że macie być ze sobą 24 godziny na dobę, bo to równie niezdrowe, chroni przed wypaleniem uczucia, dostarcza tej ekscytacji, której potrzebuje każdy z nas do pełni szczęścia.

Rozmawiaj z nią

Kobiety najczęściej zdradzają, bo partner nie chce z nimi rozmawiać lub robi to na odwal. Gdy czują się wysłuchane i same mogą go wysłuchać, z reguły pozostają wierną. Komunikacja jest dla nich bardzo istotnym elementem związku.

Odnoś się do niej z szacunkiem

Nigdy na siebie nie krzyczcie, nie rzucajcie w siebie talerzami, nie zwracajcie się do siebie w sposób wulgarny.  Nie wypominaj jej wad podczas porywów złości. Jeśli będziesz ją szanował, rozumiał, że nie ma ochoty na seks lub chce założyć pończochy na wspólny spacer, to stworzycie naprawdę udany związek.

Dbaj o nią

Nie ma nic oryginalnego w tym, że w dobrym związku ludzie o siebie dbają. Gdy są chorzy, przynoszą sobie leki, pomagają w domowych obowiązkach etc.  Jeśli będziesz o nią dbał, np. przytulając podczas okresu, gdy czuje się podle, nosząc jej ciężkie rzeczy podczas menstruacji, gdy nie powinna nic dźwigać, to na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Adoruj ją

Niech czuje, że wciąż jej pragniesz, jest dla ciebie piękna i wyjątkowa. Pary, które nie przestają się adorować, tworzą najtrwalsze związki.  W tym także nie ma nic oryginalnego, bo każdy z nas chce czuć się atrakcyjny. Gdy zaczyna brakować sygnałów zainteresowania, komplementów etc., zaczynamy dowartościowywać się poza związkiem.

Zabieraj  ją na romantyczne spacery

Kobietę trzeba zdobywać przez cały czas trwania związku. Nie można spoczywać na laurach i cieszyć się, ze ona zgodziła się ze mną być i teraz w ogóle nie muszę się starać.  Kobiety potrzebują romantycznych uniesień. Zabierz ją czasem na łąkę za miasto, postaw na spontaniczność, a zobaczysz, że każdego dnia będzie kochała cię mocniej niż wczoraj i mniej niż jutro.

Niech wasz seks będzie spontaniczny i regularny

Seks odgrywa ważną rolę w związku. W tym także nie ma nic oryginalnego, nie dokonujemy tutaj odkrycia na miarę Ameryki. Po prostu wielu mężczyzn zapomina, że świetny seks jest spontaniczny i ma miejsce regularnie. Nie musisz być w mega formie i znać całej Kamasutry, by ona czuła się mega usatysfakcjonowana, jeśli chodzi o wasze życie erotyczne.

Dodaj komentarz