sol de janeiro brazylijski krem do ciała bum bum

Szukasz kremu do ciała, który naprawdę szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, na dodatek dogłębnie odżywia skórę? Sięgnij po innowacyjny kosmetyk. SOL DE JANEIRO brazylijski krem do ciała Bum Bum ujędrnia i regeneruję skórę, pozostawiając na niej przepiękny zapach.

Nawilżenie

SOL DE JANEIRO brazylijski krem do ciała Bum Bum dostarcza skórze solidnej porcji nawilżenia. Za jego sprawą z ciała znikają suche skórki i uczucie szorstkości.  Skóra zaczyna prezentować się zdecydowanie lepiej. Możemy też zapomnieć o dokuczliwym świądzie, który bardzo często towarzyszy przesuszonej skórze.

Ujędrnienie i wygładzenie

SOL DE JANEIRO brazylijski krem do ciała Bum Bum zawiera substancje czynne wyodrębnione z guarany, w tym m.in. kofeinę o silnym działaniu ujędrniającym. Korzystając regularnie z dobrodziejstw wyżej wspomnianego kosmetyku, możemy przywrócić skórze elastyczność i zadbać o to, aby zawsze prezentowała się jako jędrna i zadbana.

sol de janeiro brazylijski krem do ciała bum bum

Konsystencja i wchłanianie

SOL DE JANEIRO brazylijski krem do ciała Bum Bum ma dość treściwą, zwartą konsystencję o beżowym zabarwieniu. Mogłoby się wydawać, że tak gęsta emulsja będzie wchłaniała się godzinami. Tymczasem już po chwili wnika on w głąb skóry, pozostawiając ją gładką, miękką i nawilżoną. To świetna wiadomość dla wszystkich pań, które żyją w niedoczasie i nie lubią czekać, aż balsam do ciała wreszcie się wchłonie.

SOL DE JANEIRO brazylijski krem do ciała Bum Bum. Zapach

Kosmetyk charakteryzuje się przyjemną, karmelowo-pistacjową wonią, która pobudza zmysły i przenosi nas na rajskie, brazylijskie plaże.

Cena i dostępność

Za 75 ml kremu do ciała Bum Bum zapłacimy 75 zł, jest on dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie internetowym.