Seks

5 oznak, że będziecie mieli najlepszy seks na świecie

udany seks

Na początku znajomości odkrywacie swoje potrzeby i preferencje. Trudno, abyś wiedziała, że on lubi być całowany w sutki, a on, że najbardziej kręcą cię długie, francuskie pocałunki w trakcie penetracji. Takie rzeczy wychodzą z czasem, w miarę upływu czasu poznajemy też sposób, w jaki druga strona lubi być dotykana czy pieszczona. Choć wciąż się docieracie, istnieją pewne przesłanki, które wskazują na to, że między wami będzie cudownie. Przedstawiamy 5 oznak, że będziecie mieli najlepszy seks na świecie.

Między wami jest silny pociąg fizyczny

Tak, to czy druga osoba jest dla nas atrakcyjna fizycznie i mocno nas kręci, ma ogromne znaczenie. To właśnie pociąg fizyczny determinuje nasze pożądanie i sprawia, że mamy ochotę uprawiać seks z drugą osobą. Im silniejsze podniecenie wywołuje w nas partner, tym lepiej dla łączącej was relacji. Przynajmniej nie będziecie musieli odrabiać pańszczyzny i za bardzo zachęcać do erotycznych igraszek.

Nie musicie namawiać się specjalnie na seks

Zaczynacie się całować, dotykać i nie trzeba nikogo nakłaniać, abyście poszli o krok dalej. Jeśli obydwoje macie na to ochotę i podobne temperamenty erotyczne, to bardzo dobry znak. Im częściej uprawiacie seks, tym lepiej. Poznajecie bowiem swoje preferencje i potrzeby, coraz lepiej je spełniacie.

Jesteście otwarci na nowe pozycje

Nie macie problemu z tym, żeby wypróbować czegoś nowego – sprawdzić nową pozycję, kochać się w miejscu inne niż łóżko, założyć coś seksownego do sypialni, wprowadzić nieznane pieszczoty do gry wstępnej. Pamiętaj, że możesz być otwarta na wiele, ale nie na wszystko musisz się zgadzać. Nie lubisz analu, przemocy  i nie wyobrażasz sobie trójkąta? Zaznacz wyraźnie swoje granice i nie pozwól na ich przekraczanie. Pamiętaj, że oprócz rzeczy, których nie tolerujesz, jest całe mrowie takich, których nie znasz, ale możesz spróbować.

Nie brakuje między wami namiętności

To jak na siebie działacie i jak intensywnie się kochacie, mówi wiele o temperaturze łączącej was relacji. Im częściej dochodzi między wami do wrzenia, tym lepiej. Namiętne pocałunki z języczkiem, przyleganie w pełni do ciała partnera i wiele innych rzeczy pokazuje, jak na siebie działacie i jak bardzo lubicie uprawiać ze sobą seks. Namiętność sprawi, że z pewnością będzie stanowił niezapomniane przeżycie.

5 oznak, że będziecie mieli najlepszy seks na świecie. Czujecie się bezpiecznie

Aby seks był udany i najlepszy na świecie, musicie czuć się bezpiecznie. Kobiety dokładnie dobierają sobie kochanków. Po pierwsze, zwracają uwagę, czy można im zaufać. Czy nie skrzywdzą ich w jakiś sposób. Po drugie, czy nie wyśmieją i nie wywleką intymnych szczegółów na zewnątrz. Tylko czując się bezpiecznie, możemy eksperymentować.

Dodaj komentarz