Konkursy Styl życia

Nagroda: powieść Rozminięci Moniki Orłowskiej!

Rozminięci

Już 10 kwietnia premierę  miała książka Rozminięci – opowieść o miłości, zaufaniu i wydarzeniach, które z pewnością skradną serce i czas czytelnika. Mieliśmy dla Was egzemplarz nowej powieści Rozminięci Moniki Orłowskiej od Wydawnictwa Replika! Do kogo powędruje?

Rozminięci – Monika Orłowska

Główni bohaterowie, Ana i Ed, zostali mocno doświadczeni przez życie, nim los ich połączył. Między nimi jest spora różnica wieku – Ana, która wciąż nosi w sobie żałobę po zmarłym mężu, jest starsza, co sprawia, że ich związek jest jeszcze trudniejszy. W dodatku Ed, który jest muzykiem, ciągle podróżuje po świecie. Czy będą potrafili sobie zaufać? Czy przełamią swoje traumy i uprzedzenia? Czy to jest miłość, czy tylko spotkanie?

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Rozminięci Moniki Orłowskiej!!

Aby zdobyć egzemplarz powieści Rozminięci Moniki Orłowskiej!, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy różnica wieku w związku ma dla ciebie znaczenie? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawszą. Do kogo powędruje książka?

Agnieszka S.:  Uważam, że im mniejsza różnica wieku tym lepiej. Moim zdaniem najlepiej dogadują się ze sobą równolatkowie, którzy mają podobne spojrzenie na życie, , podobne zainteresowania. Pary, które dzieli kilkanaście czy kilkadziesiąt lat mają trudniej, bo między nimi jest już bariera pokoleniowa, ale to oczywiście nie znaczy, że im się nie uda 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (2)

Zostaw komentarz