Uroda

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara

smashbox super fan mascara

Szukasz tuszu do rzęs, który perfekcyjnie rozdzieli włoski, jednocześnie je wydłużając? Znamy kosmetyk, który spełni twoje oczekiwania. Mowa o Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara. Jak wspomniany tusz do rzęs wypadł w testach redakcyjnych?

 

Wydłużenie

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara fenomenalnie wydłuża rzęsy, za sprawą tuszu zaczynają sięgać przestrzeni pod łukiem brwiowym. Maskara perfekcyjnie rozdziela włoski, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że zostaną posklejane w owadzie nóżki.

smashbox super fan maskara

Pogrubienie

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara wprawdzie głównie wydłuża rzęsy, ale też delikatnie je pogrubia. Efekt nie jest jednak spektakularny, gdyż do tuszu dołączono precyzyjną, silikonową szczoteczkę. Rozczesuje ona idealnie włoski podczas nakładania kosmetyku.

Podkręcenie

Szczoteczka delikatnie unosi i podkręca rzęsy, dzięki czemu nie musimy sięgać po zalotkę, z którą wiele kobiet sobie nie radzi lub zwyczajnie nie ma czasu korzystać z jej dobrodziejstw. Efekt stanowi zalotne spojrzenie, które wygląda naturalnie.

smashbox super fan tusz do rzęs

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara. Kolor

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara to czysta, głęboka czerń, która sprawia, że rzęsy nabierają wyrazu. Dzięki wspomnianemu tuszowi spojrzenie nabiera głębi i zmysłowości.

Trwałość

Maskara nie osypuje się w środku dnia, lecz wiernie trwa na swoim miejscu. Nie odbija się też na górnej powiece. Dobrze współpracuje z płynami micelarnymi i dwufazowymi. Nie jest kosmetykiem wodoodpornym.

Szczoteczka

Smashbox Super Fan Fanned-Out Mascara ma stożkowatą, tradycyjną, silikonową szczoteczkę, która perfekcyjnie rozczesuje włoski.  Można nią pomalować zarówno górne, jak i dolne rzęsy. Dodatkowym atutem omawianego tuszu do rzęs jest jego czekoladowa woń.

Cena i dostępność

Maskara Smashbox jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie internetowym, w cenie 99 zł.

Komentarze (3)

Mindi

3 lata temu

Cena nie jest mała ale kosmetyk wiele obiecuje. Nie jest wodoodporny, wytrzyma cały dzień i nie osypuje się. Dobrze, że ostatnio nie wymieniłam jeszcze tuszu bo ten mi się podoba i mam ochotę go kupić. Może trafię na jakąś promocję 🙂

Irena

3 lata temu

Cena troszkę odstrasza. Jeśli miałabym wydać tyle kasy, to wolałabym najpierw mieć pewność, że ten tusz się sprawdzi. Zawsze szukam tuszy, które przede wszystkim wydłużą i podkręcą moje rzęsy. O tym tutaj nigdy wcześniej nie słyszałam i bardzo mnie on zaciekawił 🙂

Zostaw komentarz