skryte pragnienia faceta

Tak naprawdę wiele z nas domyśla się, o czym marzą faceci. Jednak nie każda ich fantazja erotyczna jest aż tak oczywista. Przedstawiamy skryte pragnienia każdego faceta. Które z nich zamierzasz spełnić jako pierwsze?

Czeka na sekstelefon

On czeka, aż wieczorem do niego zadzwonisz i zaczniesz opowiadać o tym, co masz na sobie, gdzie i w jaki sposób się dotykasz. Takie pikantne rozmowy to marzenie każdego samca, w tym twojego faceta. Możesz kiedyś urządzić mu taką niespodziankę. Ciekawe, jak szybko znajdzie się pod drzwiami twojego mieszkania, aby pomóc ci w sprawianiu sobie dzikiej rozkoszy.

Marzą mu się niegrzeczne pocałunki

Całujesz go w usta, po czym schodzisz  w kierunku szyi, torsu, brzucha i całujesz jego penisa oraz jądra, po czym wracasz do ust. Taka perspektywa szalenie podnieca większość mężczyzn. Możesz sprawdzić, jak twój kochanek szaleje, gdy pieścisz go w ten sposób.

Seks pod prysznicem

On marzy o tym, abyś wślizgnęła się do kabiny prysznicowej, gdy będzie się mył i zaczęła się z nim kochać. Co powiesz na spontaniczny seks w strumieniach wody? Przyznaj, że i dla ciebie to całkiem podniecająca perspektywa.

Szybki numerek w przymierzalni

On chodzi z tobą od sklepu do sklepu, abyś mogła przymierzyć kilka sukienek i wybrać spośród nich tę najładniejszą. Bardzo chciałby, abyś zaprosiła go do przymierzalni, zamknęła się na zamek i uprawiała z nim szybki seks.

Lubi, gdy bierzesz jego rękę i wsadzasz sobie do majtek

Ta perspektywa bardzo kręci facetów. On nie musi się nieustannie zastanawiać, czy masz ochotę na seks, czy nie. Po prostu wysyłasz mu wyraźny sygnał, że czujesz się niedopieszczona i on ma jak najszybciej to zmieniać.

Powiedz, że chcesz się kochać teraz od tyłu

Mężczyźni czasem lubią, gdy wydajesz im krótkie polecenia, zwłaszcza jeśli te są tak podniecające, jak szybki numerek od tyłu. Dopilnuj jednak, aby mieć przy sobie prezerwatywy. Bezpieczeństwo przede wszystkim, a poza tym stawiajcie na spontaniczność.

On chce nagrać z tobą seksfilm

Aby móc oglądać go w każdej chwili, gdy za tobą zatęskni. Jeśli jesteście ze sobą naprawdę blisko i darzysz go zaufaniem, możecie zdecydować się na krótkie nagranie wideo. On może do niego na bieżąco powracać, co wzmacnia erotyczną więź między wami.

On chce być budzony seksem

On marzy o tym, abyś przynajmniej raz na jakiś czas budziła go, dążąc do seksu o poranku. To dla niego bardzo podniecająca perspektywa. Poza tym tak mile rozpoczęty dzień może układać się wyłącznie po waszej myśli.