Sephora Volume On Mascara

Lubisz eksperymentować z makijażem? A może znudził ci się czarny tusz do rzęs i potrzebujesz małej odmiany? Dla wszystkich miłośniczek makijażu opracowano Sephora Volume On Mascara, czyli zielony, pogrubiający tusz do rzęs. Jak oceniają go nasze redaktorki.

Pogrubienie

Sephora Volume On Mascara wspaniale pogrubia rzęsy. Jeśli masz zastrzeżenia do objętości, to ten tusz pozwoli ci o nich zapomnieć. Efekt można budować w zależności od uznania, dokładając kolejne warstwy produktu. Warto podkreślić, iż maskara Sephora Volume On nie skleja włosków, tworząc owadzie nóżki.

Wydłużenie

Sephora Volume On Mascara także wydłuża włoski, dzięki czemu nasze rzęsy zaczynają sięgać przestrzeni pod łukiem brwiowym. Omawiany tusz do rzęs nadaje naszemu spojrzeniu zmysłowości i tajemniczości. Naprawdę świetnie spisuje się w swojej roli.

Podkręcenie

Nie musimy sięgać po zalotkę, ponieważ szczoteczka dołączona do omawianego tuszu do rzęs unosi włoski u nasady. Uzyskany efekt nie jest może spektakularny, ale wygląda naprawdę dobrze i naturalnie.

Kolor

Sephora Volume On Mascara to zielony tusz do rzęs, stanowi to swego rodzaju novum na polskim rynku kosmetycznym, gdzie od lat niepodzielnie króluje czerń. Jednak część kobiet czasem odczuwa potrzebę eksperymentowania z makijażem. Zielony tusz do rzęs świetnie podbije zieloną i brązową tęczówkę. Jeśli masz oczy piwne lub w odcieniu trawy, to możesz uzyskać naprawdę spektakularny efekt, tuszując rzęsy Sephora Volume On Mascara.

Trwałość

Na naszych rzęsach omawiany tusz do rzęs utrzymuje się do wieczornego demakijażu. W ciągu dnia nie wykazuje tendencji do osypywania. Bardzo dobrze współpracuje ze zwykłym płynem micelarnym, dlatego nie trzeba sięgać po dwufazę.

Szczoteczka

Włochata, charakterystyczna dla maskar o działaniu pogrubiającym. Pomimo sporych gabarytów naprawdę dobrze się nią operuje.

Cena i dostępność

Omawiany, zielony tusz do rzęs jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 20 zł.