Kosmetyk polecany przez redakcję Opinie Polecamy! Uroda

Sephora Outrageous Extension Mascara

sephora outrageous extension mascara

Szukacie tuszu do rzęs, który zapewni Wam efekt sztucznych rzęs bez konieczności zabiegów? Sephora Collection ma coś wyjątkowego. Sephora Outrageous Extension Mascara gwarantuje efekt objętości i wydłużenia. Sprawdziłyśmy to na własnych rzęsach!

Sephora Outrageous Extension Mascara. Efekt objętości i wydłużenia

Tusz do rzęs Sephora Collection obiecuje wiele i na szczęście dotrzymuje słowa. Ma wydłużać i pogrubiać rzęsy. Tak też się dzieje, już po jednym pociągnięciu szczoteczką. Efekt objętości jest wyraźnie widoczny, a znacznie dłuższe rzęsy robią ogromne wrażenie. Działanie tuszu możemy spokojnie porównać do zabiegu przedłużania rzęs, z jedną różnicą – ceny! Nie musimy więc płacić krocie, by mieć zniewalające spojrzenie. Wystarczy Sephora Outrageous Extension Mascara. Niezwykłe wydłużenie i jednocześnie odżywienie to zasługa keratyny, którą znajdziemy w kosmetyku. Każda kobieta, której marzą się ekstremalnie wydłużone i podkreślone rzęsy będzie nim zachwycona.

sephora-outrageous-extension-mascara

Wyjątkowa szczoteczka

Mascara Outrageous Extension Sephora Collection zawiera szczoteczkę z elastomeru, dzięki której precyzyjnie można pomalować rzęsy. Szczoteczka ma idealny kształt i rozmiar. Z jej pomocą wykonamy idealny makijaż oka, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Całe opakowanie tuszu ma głęboki czarny kolor, tak samo intensywny jak sam tusz i spojrzenie po jego użyciu. Gwarantujemy, że uzależnicie się od tej mascary i nie zamienicie ją na żadną inną. Tusz nie odbija się na powiekach ani nie kruszy w ciągu dnia. Jest bardzo trwały i zmywa się bezproblemowo.

sephora-outrageous-extension-mascara

Mascara Outrageous Extension Sephora Collection dostępna jest w drogeriach Sephora w dwóch wersjach kolorystycznych – Black i Ultra Black.

Cena: 62,00 zł

Komentarze

Irena

6 lat temu

Uwielbiam sprawdzać nowe tusze do rzęs. Tego kosmetyku miałam najwięcej ze wszystkich. Niektórymi jestem pozytywnie zaskoczona, innymi rozczarowana.
Ale jedno się nie zmienia – oczekuję efektu wydłużenia i objętości.
Bardzo chętnie zaproszę ten tusz do swojego domu 🙂

Zostaw komentarz