Kobieta i mężczyzna Psychologia

3 rzeczy, których wstydzą się faceci

wstydzą się faceci

Zwykle mówi się o tym, czego pragną faceci, co lubią, ale czy często zadajemy sobie pytanie o to, czego się wstydzą? Oni także mają kompleksy i czują się czasem niepewnie. Poznajcie 3 rzeczy, których wstydzą się faceci! Zgadzacie się z nami?

Słuchają popu

Facet, jako ostoja męskości i siły jakoś tak od razu utożsamiany jest z mocną muzyką. Rock, metal czy rap to gatunki typowo męskie. Typowo, bowiem nie każdy mężczyzna musi uwielbiać Metallicę. W męskim świecie są panowie, którym może spodobać się radiowy, popowy hit. Ale rzadko się zdarzy, że facet przyzna się do tego, że taki hicior wpadł mu w ucho, zwłaszcza przy kolegach. Zupełnie jakby słuchanie popu było mało męskim zajęciem. Faceci wstydzą się takich rzeczy, choć według nas nie ma znaczenia jaką muzykę preferuje dana osoba. Każdy ma prawo słuchać tego, co mu się podoba, a innym nic do tego.

Lubią drinki

Myślicie, że faceci piją tylko piwo, wódkę czy czystą whisky? Jesteście w błędzie, bowiem panowie lubią drinki, ale nigdy nie zamówią ich w barze, podczas spotkania z kumplami. Kolorowe koktajle czy smakowe piwa są przecież takie „babskie”. Taki króluje stereotyp. Prawdziwy facet pije tylko piwo? Oj nie, lecz nigdy nie pokaże, że woli Sex on the beach czy Mohito. Mężczyźni lubią drinki, ale wstydzą się tego, ponieważ nie chcą być traktowani jako mało męscy przez otoczenie, zarówno kobiety, jak i innych mężczyzn. W domowym zaciszu chętnie wypiją ulubionego drinka, ale tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy.

Oglądają seriale

faceciOglądanie seriali dawniej było określane jako jedno z ulubionych zajęć pań domu, które podczas prasowania czy sprzątania wpatrywały się w losy ekranowych bohaterów. Teraz seriale możemy oglądać kiedy i gdzie tylko chcemy, co umożliwiają nam różne platformy. Faceci również oglądają seriale, ale nie zawsze się do tego przyznają, nie wiedząc czemu. Kątem oka zaglądają w ekran, gdy ich kobiety emocjonują się podczas emisji. Niby nie śledzą serialowych perypetii, ale w rozmowach doskonale znają wątki, nawet te, o których ty zdążyłaś już dawno zapomnieć. Czyżby byli takimi antyfanami seriali jak zwykle określają się przy kolegach? Śmiemy w to wątpić.

Czego według Was wstydzą się faceci? Co ukrywają przed kolegami i swoimi kobietami?

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Irena

5 lat temu

Nie ma nic złego w oglądaniu seriali przez mężczyzn. Myślę, że kobiety mogłyby się ucieszyć z takiego faceta. Ja narzekam czasami, że nie mogę oglądać wieczornych seriali, bo na mojego mężczyznę działają one jak płachta na byka.

Mindi

5 lat temu

Te powody nie wydają mi się wstydliwe. Jest więcej takich absurdalnych rzeczy, za które wstydzą się panowie, na przykład to, że lubią tańczyć, oglądać komedie romantyczne.

Zostaw komentarz