Kultura Styl życia

Małżeńska gra – C.D. Reiss

małżeńska gra

C.D. Reiss napisała dwutomową, pikantną opowieść o małżeństwie z kilkuletnim stażem. Pierwsza część nosi tytuł Małżeńska gra i z pewnością wprawi w konsternację niejedną z nas.  Jaką historię pragnie nam opowiedzieć pisarka?

Uczucie, które wygrało ze zdrowym rozsądkiem

Diana i Adam wzięli ślub kilka lat temu. Mężczyzna od razu zauroczył się córką właściciela upadającego wydawnictwa. Diana wiedziała, jak okręcić go sobie wokół palca.  Adam robił świetne interesy, odkładając na bok emocje, ale nie tym razem.

Małżeństwo rozpada się po tym, jak para traci nienarodzone dziecko. Diana stwierdza, że temperatura w ich związku znacznie się obniżyła i nie ma sensu dalej w to brnąć. Postanawia się rozwieść, o czym informuje męża w liście, który mu pozostawiła.  Adam wciąż kocha swoją żonę i nie zamierza się rozstawać.  Przed parą sporo dylematów, muszą oni podzielić wspólny majątek, w tym samochód, drogie mieszkanie i rodzinną firmę.  Dianie zależy na zatrzymaniu przedsiębiorstwa. Adamowi na uratowaniu małżeństwa, dla którego nie tylko poświęcił pieniądze, ale też własne fantazje erotyczne. Choć zawsze miał słabość do BDSM, dla Diany stał się pokorny niczym baranek.

Małżeńska gra,  czyli powieść erotyczna z rozbudowanym wątkiem psychologicznym

Adam pragnie rozkochać w sobie żonę na nowo, w tym celu proponuje jej małżeńską grę. Zabiera ją ze sobą na 30 dni nad morze i każe jej spełniać swoje najskrytsze fantazje erotyczne. Diana w ogóle się nie zastanawia, tylko podejmuje wyzwanie, gdyż zależy jej na przejęciu rodzinnego wydawnictwa. Dla realizacji tego pragnienia jest w stanie wiele poświęcić. Czy dominujący mąż wywrze na niej tak duże wrażenie, że dawne uczucia powrócą? A może plan Adama spełznie na niczym, gdyż trafił na wyrafinowaną i przebiegłą partnerkę?

Małżeńska gra to powieść, która aż ocieka scenami erotycznymi. Wiele z nich może budzić kojarzenia z powieścią 50 twarzy Greya. Adam to odpowiednik Christiana, przy czym w książce E. L. James obydwu stronom zależy na sobie. Tymczasem Małżeńska gra ukazuje historię mężczyzny, który szczerze pokochał kobietę, wiele dla niej poświęcił, ale nie został przez nią doceniony. Jeśli lubisz sceny ostrego seksu, to ta książka z pewnością przypadnie ci do gustu. C.D. Reiss stworzyła dość specyficzną atmosferę, wplatając w dialogi bohaterów sporo wulgaryzmów. Książka zdecydowanie wyróżnia się pośród innych dostępnych na rynku.

Dodaj komentarz