sephora lip stain mat

Szukasz matowej pomadki, która przetrwa na ustach do końca pracy? A może wybierasz się na wesele i nie chcesz ciągle poprawiać makijażu? Sephora Cream Lip Stain Mat jest właśnie dla ciebie. Ten kosmetyk skradł serce naszych redaktorek!

Kolory

Sephora Cream Lip Stain Mat to seria obfitująca w ciekawe odcienie, począwszy od brudnych fioletów wpadających w brąz, poprzez korale, fuksje, czerwienie, na oberżynie i błękicie skończywszy. Każda miłośniczka makijażu będzie zachwycona, mając do dyspozycji taką paletę kolorów.  Żywe odcienie, aż proszą się, aby użyć ich podczas tegorocznej wiosny jako dopełnienie stylizacji.

Wykończenie

W tym przypadku nazwa nie wprowadza klientki w błąd. Sephora Cream Lip Stain Mat jest naprawdę matowa i jest to efekt bez śladu jakiegokolwiek połysku. Kosmetyk bardzo szybko zastyga na ustach i wygląda bardzo elegancko.

sephora lip stain mat

Sephora Cream Lip Stain Mat. Trwałość

Sephora Cream Lip Stain Mat jest praktycznie nie do zdarcia. Do tej pory używałyśmy różnych szminek w płynie, ale wiele z nich nie zastygało w pełni, przez co się rozmazywały, nieestetycznie ścierały etc. Tutaj stain szybko wysycha do matu i jest niezwykle trwały. Usunąć można go jedynie za sprawą płynu dwufazowego do demakijażu.

Pigmentacja

Szukasz kosmetyku o świetnej pigmentacji, który już przy pierwszym pociągnięciu pokryje usta wybranym kolorem? Sephora Cream Lip Stain Mat jest właśnie dla ciebie.  Koncentracja barwnika w przypadku tego kosmetyku znajduje się na naprawdę wysokim poziomie.

Nawilżenie

Sephora Cream Lip Stain Mat nie wykazuje właściwości pielęgnacyjnych, ale, co ważne, nie wysusza też ust. W rezultacie prezentuje się na wargach nienagannie.

Cena i dostępność

Za Sephora Cream Lip Stain Mat zapłacimy 46 zł, kosmetyk jest dostępny na stronie internetowej perfumerii.