Seks

Czy doświadczenie seksualne kobiety stanowi problem?

doświadczenie seksualne kobiety

Mężczyzna, który miał wiele kobiet, uchodzi za macho i samca alfa. Natomiast kobieta, która nie jest już dziewicą, jawi się jako problem. Niektórzy faceci zastanawiają się, czy jest ona nimfomanką, z iloma mężczyznami uprawiała seks, czy byli oni lepsi od nich, co dokładnie robiła w łóżku.  Czy doświadczenie seksualne kobiety stanowi problem?

W ogóle mogłoby się wydawać, że w XXI wieku doświadczenie seksualne kobiety nie generuje żadnych komplikacji. W końcu mamy równouprawnienie, a panie realizują swoje potrzeby erotyczne, nie czekając do ślubu. Niestety, choć mężczyźni chcą uprawiać seks przedmałżeński, to jednocześnie krytycznie odnoszą się do faktu, że ich partnerka nie jest już dziewicą.  To, co im przystoi, w przypadku pań wydaje się mocno niestosowne. Dlaczego?

Ilu miała kochanków?

To pytanie, które nurtuje wielu mężczyzn. Czy miała jednego faceta czy kilku, a może kilkunastu? Niektórzy mężczyźni są tak dociekliwi, że pytają wprost o liczbę kochanków. Tymczasem życie pokazuje, że w tego rodzaju tematy nie warto się zagłębiać. Co było, bezpowrotnie minęło. Po co więc katować się rozważaniami, czy jestem jej drugim, a może dwunastym kochankiem? Liczy się to, że ona wybrała ciebie i tylko z tobą chce teraz uprawiać seks. Dobra wiadomość dla mężczyzn jest taka, że wiele kobiet ogranicza się do seksu w długich, monogamicznych związkach. Może zatem okazać się, że naprawdę jesteś jej drugim lub trzecim kochankiem. Tak czy siak, o pewne rzeczy lepiej nie pytać, bo można samemu zaniżyć sobie samoocenę.

Czy mieli większe penisy?

Mężczyźni mają manię wielkości. Każdy chciałby mieć większego penisa. Dobrze, aby członek był długi i gruby. Facet, który trafia na niedziewicę, zastanawia się, czy jej poprzedni kochankowie mieli większe penisy. Tymczasem  wymiary członka dla zdecydowanej większości pań są bez znaczenia. Ważne, aby wchodził do pochwy, nie był za gruby ani za długi, bo wtedy może boleć. Poza tym istotną rolę odgrywa zdrowie partnera. Dopóki nic mu nie dolega, a penis mieści się w pochwie, to jest w porządku.

Czy doświadczenie seksualne kobiety  stanowi problem? Jaki seks uprawiała z nimi?

Czy robili to w tej pozycji? A może uprawiała z nim seks oralny lub analny? Czy jej były kochanek znał wyszukane techniki? Jak długo ją pieścił i w jaki sposób? Czy całował jej piersi i uda? A może od razu przechodził do rzeczy? Czy naprawdę ta wiedza jest ci niezbędna do życia? Czy dzięki niej będziesz szczęśliwszy? Odpuść sobie. Skup się na partnerce, na pewno jest wiele rzeczy, które możecie zrobić razem po raz pierwszy.

Czy zawsze miała z nimi orgazm?

Orgazm nie jest wyznacznikiem udanego seksu.  Co z tego, że wiedział, jak ją do niego doprowadzić, skoro np. był wobec niej brutalny, czego ona absolutnie nie akceptuje?  A może zupełnie nie znał się na grze wstępnej i nie umiał jej doprowadzić do orgazmu? A może zupełnie nie dbał o jej potrzeby? To, że był ktoś przed tobą, nie znaczy, że pod jakimkolwiek względem był lepszy od ciebie.

Czy jestem lepszy od jej byłego?

Mężczyźni uwielbiają rywalizację, przez co bardzo często popadają w kompleksy i depresję. Nie ma sensu porównywać się z jej byłym. Z jakiegoś powodu jest jej eks. Może ją bił podczas seksu? A może próbował analu, gdy ona nie chciała? A może zupełnie nie umiał jej pieścić. Pamiętaj, że sam fakt, iż nie jesteś jej pierwszym kochankiem, o niczym nie świadczy. Mogła mieć 2 mężczyzn przed tobą, uprawiała z nimi seks w kilkuletnich związkach, ale dopiero przy tobie odkryła radość płynącą z życia erotycznego. Pamiętaj, że doświadczenie seksualne kobiety o niczym nie świadczy. Ona nie jest dziewicą, ale nie jest też ladacznicą, która idzie do łóżka z każdym. Doświadczenie seksualne nie zawsze jest pozytywne, czasem wręcz przeciwnie. Chciałoby się zapomnieć o poprzednich związkach i życiu erotycznym sprzed lat.

Chciałbym z nią wszystko odkrywać

To, że ona ma większe doświadczenie niż ty, nie musi oznaczać, że razem nic nie odkryjecie. Pamiętaj, że jej poprzednicy mogli być leniami. Zawsze robili to w jednej pozycji, nie dbając o jej przyjemność.  Może seks z nimi zawsze ją bolał – zero delikatności, brak gry wstępnej.  Może dopiero przy tobie jest solidnie podniecona i nawilżona. Może tylko przy tobie czuje się bezpiecznie i chce próbować nowych rzeczy. Może jesteś jedynym kochankiem, z którym całowała się podczas seksu, bo inni mieli to w głębokim poważaniu.  Może nikt nie umiał jej dotykać tak dobrze jak ty. Pamiętaj, że kobiety wiedzy o seksie i o tym, co lubią, nabywają z czasem. W związku z tym pierwsze zbliżenia rzadko kiedy są dla nich satysfakcjonujące. To, że on przerwał jej błonę dziewiczą, nie znaczy, że potrafił jej sprawić przyjemność. O wiele lepiej może czuć się właśnie przy tobie, gdyż potrafisz ją podniecić, sprawiasz, że czuje się przy tobie atrakcyjna i pożądana.  Dajesz jej poczucie bezpieczeństwa, dlatego nie boi się z tobą eksperymentować, bo wie, że zawsze może powiedzieć: nie, a ty to uszanujesz. Poza tym długo ją przytulasz przed, w trakcie i po seksie. Potrafisz dotykać jej piersi, łechtaczki dokładnie tak jak lubi. Pomyśl o tym, że jesteś najlepszym kochankiem, bo wciąż możesz się z nią kochać, a  inni faceci, w tym jej byli, mogą tylko o tym pomarzyć. Gdyby było jej z tobą źle, to na pewno przerwałaby waszą relację i nie chciała iść z tobą do łóżka.

Komentarze

Irena

1 rok temu

Mężczyźni, mimo tego iż powinni być silni to bywają pełni obaw i lęków. Boją się, że kobieta może porównywać go do poprzednika. Myślę, że kobiety mają podobne obawy.
Zaufajmy sobie nawzajem, stwórzmy szczęśliwy związek, a wtedy na pewno nikt nie będzie musiał wspominać tego co było.

Zostaw komentarz