Sephora Collection The Enchanting Colors

Palety do makijażu cieszą się coraz większą popularnością. Kobiety z jednej strony pragną mieć wybór kilku cieni do powiek, z drugiej lubią, gdy wszystkie kosmetyki niezbędne do wykonaniu make-upu znajdują się razem. Odpowiedzią na ich potrzeby jest Sephora Collection The Enchanting Colors. Jak nasze redaktorki oceniają jej właściwości?

Sephora Collection The Enchanting Colors – idealna paleta do makijażu

Sephora Collection The Enchanting Colors to paletka, która składa się z 8 cieni do powiek. Wszystkie kolory są dosyć neutralne i bezpieczne. Znajdziemy tutaj beże, brązy, rudości, złoto i czerń.  Każdy cień ma swoją nazwę, dzięki czemu łatwiej możemy zapamiętać, które kolory ładnie się ze sobą łączą, zapewniając nam dzienny lub wieczorowy makijaż oczu.  Odcienie są bezpieczne i idealnie wpisują się w jesienno-zimową kolorystykę. Sephora Collection The Enchanting Colors powinna przypaść do gustu paniom, które reprezentują różne typu urody.  Część cieni posiada matowe wykończenie: m.in.  beż i czekoladowy brąz, część daje perłowy połysk, vide złoto i szampański beż.

Zestaw kosmetyków do konturowania twarzy

Sephora Collection The Enchanting Colors oprócz cieni do powiek zawiera też róż, bronzer i rozświetlacz. Róż jest dość żywy i przypomina Orgasm marki NARS, sprawdzi się w przypadku bladej cery oraz u pań opalonych na czekoladowy brąz. Rozświetlacz jest utrzymany w złoto-beżowej kolorystyce. Natomiast bronzer wpada w ciepłą tonację, ale jest stosunkowo neutralny. Nie znajdziemy w nich niepożądanych, ceglastych tonów. Bronzer  nie jest zbyt ciemny, więc przypadnie do gustu wielu kobietom. Sephora Collection The Enchanting Colors wydaje się skomponowana w przemyślany sposób tak, aby trafić do jak najszerszego grona klientek.

Sephora Collection The Enchanting Colors

Paleta do makijażu dla kobiet, które uczą się blendowania

Sephora Collection The Enchanting Colors jest średnio napigmentowana. To paleta do makijażu, którą polubią nawet osoby początkujące. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w make-upie, powinnaś unikać mocno napigmentowanych kosmetyków, gdyż łatwo można sobie nimi zrobić krzywdę. Lepiej dołożyć drugą warstwę różu, bronzera czy rozświetlacza i dokładnie rozetrzeć produkt, aniżeli męczyć się z rozblendowaniem kolorowego placka.

Cienie dobrze się blendują, przechodząc w siebie.  Naprawdę nie trzeba być doświadczoną wizażystką, aby uzyskać ładne przejścia. To paletka, która naprawdę maksymalnie ułatwia wykonanie makijażu.  Cienie praktycznie łączą się same, należy je tylko nakładać stopniowo i lekko rozcierać.

Makijaż wykonany przy pomocy paletki Sephora Collection The Enchanting Colors jest trwały, utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu. Dobrze usuwa się po sięgnięciu po wacik zwilżony płynem micelarnym. Nie wymaga nadmiernego tarcia.

Paletka Sephora Collection The Enchanting Colors jest dostępna także w perfumerii online.